Novinky

Vážení zákazníci,
ve dnech 23.-28.8 stěhujeme sklad, nové objednávky přijaté v tomto období začneme odesílat od 29.8.
Objednávky přijaté do dopoledne 22.8. s dobírkou budou odeslány tentýž den, objednávky s platbou převodem, pokud platba nedorazí do dopoledne 22.8., budou odeslány až po přestěhování skladu od termínu 29.8.

Velice děkuji za váš stálý zájem o Energetické krystaly. Budu ráda, když mi také napíšete svoji zkušenost a své dojmy z tohoto unikátního výrobku, pokud s ním máte zajímavou zkušenost. Ráda jí dám prostor v některé z dalších případných sbírek zákaznických recenzí.

E-shop Alue.cz má nyní v nabídce pravý ruský šungit z vyhlášené Karélie. Šungit je známý pro své skvělé schopnosti upravovat a čistit vodu. Pokud je pro vás šungit novinka, připravila jsem jednoduchý návod, kde se dozvíte co šungit je, co umí a jak z něj připravit šungitovou vodu. Návod najdete v oddělení „Produkty" zde: https://www.alue.cz/sungit/...

S radostí vám oznamuji, že po čtyřech letech konečně dorazila nová sada silných přírodních křišťálů. Dlouhé zdržení způsobila komplikovaná situace ve světě a také fakt, že mnohé země již své nejlepší křišťály nechtějí vyvážet a tím pádem se silné křišťály se špičkou stávají vzácnějšími a hůře sehnatelnými.