Novinky

na hlavním webu Aluška.org vyšel čerstvý článek z poradny, který se týká Energetických krystalů. Jejich vlastností a funkčnosti. Zajímavá je i diskuze pod článkem s dalšími podrobnostmi. Pokud vás výrobek zajímá a rádi byste věděli co umí a jaký je efekt na uživatele, článek najdete zde:

Vážení zákazníci, e-shop Alue.cz dnes vystavil tři nové extra silné energetické krystaly. Oblíbená varianta v provedení brazilský křišťál bude ještě postupně přibývat. Aktuální kousky jsou všechny se stříbrem v kvalitě Ag 925.

k mé radosti jsou již vyrobena nová razítka s názvem e-shopu Alue.cz a z tisku dorazily i čerstvé nové vizitky, kde je se spraveným e-shopem také nová položka youtube. To tedy znamená, že přestěhování bylo kompletně dokončeno i s posledními detaily.

Jeden detail řeším opožděně a to jsou razítka pro poštovní zásilky, pro faktury a také vizitky. Stále je na nich adresa starého e-shopu. Pokud by vás to při obdržení zásilky překvapilo, berte to s humorem. Nová razítka i vizitky s aktuálními údaji jsou ve výrobě a brzy nahradí ty staré.

Milí zákazníci,
vítám vás na zbrusu nových stránkách Alue.cz.
V brzké době vás zde čeká nová nabídka krásných produktů.
Dejte mi vědět jak se vám nový systém a vzhled e-shopu líbí. Těším se na vaše podněty!

Vítejte na zcela nové stránce Alue.cz, pro vaši lepší orientaci nabízím krátký popis rozložení obsahu: