Novinky

dnes konečně přibyly do nabídky nové extra silné energetické krystaly. Je to oblíbený a odolný model z přírodního ruského křišťálu s vrtaným průvlekem. Nové Energetické krystaly jsou zcela bez kovu a nemusíte se starat o stárnutí kovových součástí, můžou přijít do styku s vodou.

Poslední odesílání balíků před Vánoci (pokud jsou zadány na dobírku nebo s platbou předem která již byla v pořádku přijata na účet) proběhne v pátek 20.12.2019 (Jejich doručení do Vánoc už nelze garantovat).

dnes jsem přidala do nabídky extra silné energetické krystaly z přírodního ruského křišťálu s vrtaným průvlekem. Jsou tedy bez kovu, nemusíte se starat o stárnutí kovových součástí a můžou přijít do styku s vodou.

Po roce se mi opět podařilo sehnat prvotřídní přírodní himálajské křišťály. Už to nejsou takoví obři, většina je střední velikosti a krásně padnou akorát do ruky.

děkuji za váš zájem o křišťály z Madagaskaru. Dnes vyšla na Alue.cz nová skupina, ze které můžete vybírat. Každý kousek byl pečlivě osobně vybírán.