E-shop Alue.cz jako partner 

alternativního portálu Aluška.org

Veškeré zboží nabízené v e-shopu Alue.cz je založeno na práci a tvorbě Alue K. Loskotové

Představení projektu

Aluška.org - mateřské stránky

Aluška.org má velmi dlouhou historii, stránky byly založeny  9. srpna 2006, od té doby jsou ve stálém provozu. Od deníčku se spirituálními zážitky se postupně specializovaly v alternativní portál s unikátními daty.

Aluška.org nabízí odpovědi ve velmi rozmanité škále témat. Zatímco klasické alternativní weby jsou založeny na překladech ze zahraničí či domněnkách, stránka Aluška.org tvoří obsah podle vlastních zkušeností a zážitků. Je proto schopna poskytovat také specializované pokyny a poradenství nadaným čtenářům, kteří potřebují své zkušenosti konzultovat.

Aluška.org je velmi užitečná stránka pro lidi hypersenzitivní, mimosmyslově nadané, senzibilní, jasnozřivé, se silným citem pro spirituální styl života. Jde totiž do hloubky a tak lze načerpat praktické rady, jak se svými dary a se svou myslí efektivně a bezpečně pracovat.

Stránky mají takřka kouzelnou schopnost pomáhat lidem v těžkých životních chvílích, nebo při nalézání vlastního životního poslání. Kdo se začne učit poznatkům z knih a webových stránek, postupně zjišťuje, že je jeho život snažší, hezčí, barevnější, příjemnější, kouzelnější a stále lépe a lépe se orientuje v problematice, která pro něj byla dříve nesrozumitelná, nebo nepřehledná. Mnoho stálých čtenářů vypráví úžasné příběhy o tom, jak díky datům která se naučili, překonali těžké životní etapy a překážky ve svém životě.

www.Aluška.org


Alue K. Loskotová

Alue K. Loskotová je česká publicistka, spisovatelka a terapeutka, která tvoří od roku 2006 velmi populární alternativní stránky www.Aluška.org, kde poskytuje také poradenství.

 
Narodila se 25. září roku 1992 ve Valticích, obdařena spirituálními a senzibilními dary spojenými s uměleckým nadáním.


Má za sebou dlouholetou praxi, historii a zkušenosti, které se odrážejí na originálním obsahu, který tvoří pro veřejnost.
Svoji tvorbu věnuje zejména lidem, kteří jsou odlišní, zvídaví, mají zájem o alternativní životní styl, duchovní nauky a také celý život cítí, že svět je o trochu jiných věcech, než se člověku zdá na první pohled.


V roce 2011 vydala svoji první knihu Svět za oponou, která již vyšla ve druhém vydání.

V roce 2013 vydala druhou knihu Svítání.

V roce 2016 vydala třetí knihu Anděl strážný.

Alue.cz - spřízněný eshop

E-shop nabízí knihy, které napsala Alue K. Loskotová, specializuje se také na pomůcky pro energetickou očistu a opravu lidského organismu jako jsou Energetické krystaly, či příležitostně Brazilské křišťály. Součástí nabídky jsou další drobné výrobky a reprezentační předměty.

Spřízněný E-shop byl poprvé založen po pěti letech existence mateřského webu Aluška.org v roce 2011


Úspěchy na youtube

Spřízněný youtube kanál AlueButterfly, který byl založen v roce 2010 jako podpůrné médium k tvorbě na hlavním webu Aluška.org, zaznamenal ohromný úspěch, když začal vydávat seriál na téma chovatelství morčat.  Z Alue se tak kromě spisovatelky stala také známá tvář mezi milovníky a chovateli drobných zvířátek. 

Youtube - AlueButterfly


Aluška.org Alue.cz

Tradice, originalita a spolehlivost již od roku 2006


Nejlepší ucelený zdroj původních alternativních dat na českém a slovenském internetu přímo z ruky a duše zasvěcené .....