Šungitové pyramidy, destičky a náramky pro neutralizaci EMZ

05.08.2023

Vážení zákazníci,

nabídka eshopu Alue.cz se rozšířila o šungitové výrobky určené pro harmonizaci prostoru, harmonizaci lidského biopole a netralizaci vlivu EMZ. Dále byla aktualizována stránka představující unikátní vlastnosti Šungitu, kterou najdete Zde

Šungitové destičky na mobil nebo notebook
Šungit je velmi populární u uživatelů mobilních telefonů pro jeho schopnost neutralizovat emz během telefonování, protože šungit zvyšuje permeabilitu buněk vůči emz. Nově si můžete vybrat ze tří druhů šungitových destiček podle typu vašeho zařízení.

Šungitové pyramidy
Jeden z oblíbených způsobů neutralizace emz a geopatogenních zón je šungitová pyramida. Tyto pyramidy jsou vyřezány z velkých balvanů šungitu. Obvykle platí, že čím větší je pyramida, tím větší je i její dosah. Nově si můžete vybrat ze tří velikostí a ze speciálního typu Sakkara, která má díky výřezům zvýšení rádius dosahu oproti klasickému typu pyramidy.

Šungitové náramky
Náramky ze šungitu neutralizují vliv elektromagnetického záření na biopole člověka (změřitelné přístroji), zesilují permeabilitu buněk a harmonizují tok energie v čakrách. Aurický obal člověka si při styku s EMZ zachovává díky šungitu svou energii. Nejlépe šungit působí při styku s kůží poblíž žil, proto je nejlepší nosit jako náramek, případně náhrdelník.

Aktuální nabídku šungitových výrobků si můžete prohlédnout Zde