Novinky

po delší pauze je opět k dispozici menší kolekce extra silných energetických krystalů. Je to oblíbený a odolný model z přírodního ruského křišťálu s vrtaným průvlekem. Nové Energetické krystaly jsou zcela bez kovu a nemusíte se starat o stárnutí kovových součástí, můžou přijít do styku s vodou.

S potěšením vám oznamuji, že oblíbené jednorožčí obrazy jsou opět v prodeji. Nabídka se rozšířila o nové náměty a byly znovu naskladněny vaše oblíbené motivy.

po delší pauze je opět k dispozici větší kolekce extra silných energetických krystalů. Je to oblíbený a odolný model z přírodního ruského křišťálu s vrtaným průvlekem. Nové Energetické krystaly jsou zcela bez kovu a nemusíte se starat o stárnutí kovových součástí, můžou přijít do styku s vodou.

děkuji za váš stálý zájem. Jistě jste si všimli, že populární obrazy na plátně s motivy jednorožců, andělů a víl zmizely z nabídky.

děkuji za váš stálý zájem. S radostí vám oznamuji, že byly opět naskladněny některé oblíbené položky které byly dočasně vyprodány, jako jsou: