Smluvní podmínky

Obchodní podmínky platící pro nákup na Alue.cz

1. Za správné vyřízení objednávky a stav odeslaného zboží osobně zodpovídá Alue K. Loskotová.

V případě jakýchkoliv dotazů, připomínek, přání, nebo potíží je k dispozici e-mail: mail@aluska.org. Předmět zprávy vždy označte heslem ,,OBJEDNÁVKA", díky kterému bude vyřízena přednostně. Jakékoliv zboží lze objednat i domluvou přes e-mail.

2. Kupující má právo v případě nespokojenosti vrátit zakoupené zboží do 14ti kalendářních dnů bez udání důvodu.

V tomto případě se prosím ozvěte předem na e-mail mail@aluska.org, oznamte vrácení zboží, jakou formou si přejete vrátit peníze a vyčkejte na potvrzení. Na adresu odesílatele poté odešlete nepoškozené a nepoužívané zboží doporučeně. Nemusíte sestavovat reklamační formulář, ani kopírovat doklady.

Peníze (vyjma nákladů na poštovné/dopravu) za reklamované zboží budou okamžitě vráceny na váš účet, nebo poštovní složenkou. (Dle společné domluvy)

V případě, že jste prokazatelně obdrželi jiné zboží než jste si objednali, budou vám vráceny peníze za dopravu při vrácení/výměně tohoto zboží.

3. Přebírání zboží: Při převzetí zásilky je kupující povinen překontrolovat stav zásilky. Pokud je při převzetí zjištěno mechanické poškození obalu výrobku či neúplnost zásilky, je kupující povinen za přítomnosti dopravce vyhotovit do přepravních dokladů záznam o poškození zásilky a nechat si tuto skutečnost dopravcem potvrdit, případně zboží nepřevzít. Odpovědnost za poškození zboží dopravou nese plně dopravce. Zároveň musí zákazník neprodleně informovat prodávajícího o vzniklém problému.

4. e-shop Alue.cz dodává výhradně v rámci ČR. S nestandardními požadavky se prosím obraťte na mail@aluska.org.

5. Fakturu v tištěné formě lze vystavit na požádání, nebo odeslat elektronicky e-mailem.

5+1. Pokud zvolíte platbu předem k vaší objednávce:

1. Jako variabilní symbol použijte číslo své objednávky (Je uvedeno v potvrzovacím e-mailu, který jste obdrželi)
2. Do poznámky pro příjemce vyplňte jméno, na které je objednávka zapsaná.
3. Požadovanou částku odešlete na účet uvedený v obdrženém e-mailu. (Nezapomeňte, že ke každému zboží je připočítáno i poštovné. Věnujte pozornost celkové ceně objednávky.)
4. Přijetí Vaší platby Vám bude potvrzeno samostatným e-mailem. Stejným způsobem budete informováni také o odeslání Vašeho balíčku.

7. Speciální přání nebo potřebu změn je nutné domluvit předem, nebo sdělit ihned po dokončení objednávky. Odeslaná objednávka je závazná, nelze dodatečně měnit požadavky, adresy, termíny, objednané zboží, počet kusů, atd. 


Alue.cz nikdy nevyužívá vaše osobní údaje k marketingovým účelům, nepředává ani neprodává je třetím stranám a nerozesílá žádnou nevyžádanou poštu, ani newslettery.