Novinky

Dnes byla zveřejněna nabídka parfémů v rubrice ,,Bleší trh". Jsou to parfémy, které jsem koupila či dostala, všechny byly krátce používané. V rámci redukce své voňavé sbírky je nabízím dál. Všechny jsou příjemné a krásně voní.

Na Alue.cz už nějakou dobu chyběla stránka věnovaná speciálně křišťálům. Jaké mají účinky, jak se používají, jak se čistí, odkud se dovážejí, jak se vybírají, jak s nimi zacházet, k jakému účelu vybrat. Křišťály jsou velmi zajímavé specifické téma a napsala jsem toho o nich opravdu hodně. Aby nebyli zájemci o křišťály odkazování na mateřskou...

dnes byla nabídka e-shopu rozšířena o téma ,,Fantazie". Aktuálně jsou zde překrásné výrobky s motivem jednorožce a andělské svíčky.

Ráda bych vás tímto upozornila, že je možné odeslat ještě před Vánoci pouze zásilky, které budou v pořádku přijaty v e-shopu nejpozději do 20.10.2018, 12:00 hodin. Za předpokladu správně zadané adresy, zboží skladem a formy úhrady dobírkou.

děkuji za váš zájem o novou nabídku křišťálů z Madagaskaru. Dnes vyšla na Alue.cz nová série, ze které můžete vybírat. Každý kousek byl pečlivě osobně vybírán a na jeho popsanou sílu a vlastnosti je poskytnuta záruka.