Liposomální Vitamín C 30 kapslí

Jedinečná liposomální technologie umožňuje více než 95% vstřebatelnost v lidském organismu. Balení po 30 kusech (350 mg liposomálního vitamínu C v jedné veganské kapsli.

Liposomální vitamín C: Jedná se o patentovanou technologii, která dopraví vitamín C přímo k buňkám organismu téměř bez ztráty účinnosti. Běžné doplňky s vitamínem C mají nízkou stravitelnost, přibližně 20 %. Liposomální forma Vitamínu C umožňuje biologickou dostupnost na 95 a více %. Vitamíny jsou obaleny liposomem, to jsou sférické skořápky z dvojité vrstvy mastných kyselin, podobné vrstvě, která tvoří i membránu těla buněk. Liposom slouží k ochraně vitamínu C před poškozením žaludečními kyselinami a vitamín C, tak dorazí přímo k buňce.

Přispívá k normální funkci imunitního systému, působí jako antioxidant, podporuje normální činnost kradiovaskulárního systému, podporuje normální stav pokožky a tvorbu kolagenu, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E, zvyšuje vstřebávání železa.

Doporučené denní dávkování: 1 kapsle denně, zapít vodou.

Složení: Vitamín C (kyselina L-askorbová) 350 mg, LipoCellTech 150 g, kapsle HPMC 100 mg, mikrokrystalická celulóza 40 mg.

450,00 Kč