Svítání - Alue K. Loskotová

Vyprodáno

Kniha Svítání je aktuálně vyprodaná. Druhé vydání je v přípravě. Pokud si chcete výtisk z druhého vydání zamluvit předem, napište na mail@aluska.org a ve chvíli kdy bude druhé vydání hotové, přijde vám zpráva. 

Jak milovat sebe a svůj život? Jak se vyrovnat se starými křivdami a začít odpouštět? Jak vzít osud do vlastních rukou? Jak se zbavit principu vnitřní oběti? Jak objevit svůj potenciál a životní určení? Jak rozvíjet svoji osobnost? Jak být sám sobě spolehlivou oporou? 

Kniha Svítání na tyto a mnoho dalších otázek přináší odpovědi a odzkoušené postupy. Svítání je ucelený průvodce pro každého, kdo touží po lepším životě a vnitřní vyrovnanosti. Obsahuje speciální přílohy, dodatky a příběhy z praxe. 

Podrobnější popis knihy: Kniha Svítání patří do kategorie osobního rozvoje. Učí čtenáře, jak se naučit milovat sám sebe, jak přijmout sám sebe a jak být spokojený ve svém životě. Za tímto účelem poskytuje velké množství praktických návodů, postupů i cvičení, jak daných cílů dosáhnout. Kniha obsahuje tři samostatné části, jedná se v podstatě o tři knihy v jednom svazku naráz. První díl je základní, uvádí čtenáře do tématiky a učí ho principům, na kterých je třeba stavět, aby každý mohl svůj život proměnit v takový, jaký si přeje. Druhá část knihy učí čtenáře sebelásce. Obsahuje testy, návody, postupy. Je velmi praktická, zahrnuje v sobě jak problémy se sebepřijetím kvůli povaze, tak i otázku fyzického vzhledu. První a druhá část knihy je proložena množstvím osobních příběhů, spadajících do probíraného tématu. Téměř každá kapitola obsahuje osobní příběh, který pomáhá čtenáři převádět načtené vědomosti do praxe, lépe je tak pochopit a více se s knihou ztotožnit. Třetí část knihy je ryze praktická. Obsahuje návody, které pomohou čtenáři v těžkých chvílích. V případech, kdy neví co dál, kudy kam. Jedno, jestli jde o výčitky a zátěže z minulosti, energetické, psychické, či zdravotní problémy. Celá kniha staví na principu sebelásky, sebepoznání, vybudování sebejistoty a sebepřijetí. Je koncipována tak, aby měl čtenář možnost dobře si poradit v jakékoliv těžké životní situaci. Aby měl možnost vždy pro sebe vybrat tu správnou cestu a ten správný postoj, který mu dopomůže k životnímu štěstí. Kniha Svítání je velice čtivá, inspirativní. Nejedná se o těžkou, náročnou, či depresivní četbu. Naopak čtenáře povzbuzuje, těší a kapitoly rychle ubíhají jedna za druhou.

Svítání je vhodná četba pro mladé lidi, kteří mají život před sebou. Pro dospělé, kteří by rádi něco ve svém životě změnili. Pro ty, kteří se nemají rádi a chtějí to změnit. Pro ty, kteří neměli pěknou minulost, chtějí vyléčit svoji duši a začít se opět na svět usmívat... I těm, kteří by rádi pro sebe získali novou inspiraci, povzbuzení a doplnili si své znalosti. To ,,své" si v knize Svítání najde každý čtenář. Ať už nutně potřebuje pomoci, nebo ,,jen" hledá příjemnou a inspirativní četbu.

Podrobný popis knihy a čtenářské recenze najdete zde

359,00 Kč
Please select variants first