Kompletní specifikace Energetických krystalů

Dostupné modely:

Kolekce ,,Klasické, středně silné": Základní středně silná varianta energetického krystalu. Vyrobena do křišťálového skla. Trvale k dispozici

Kolekce ,,Extra silné": Dvojnásobně silné krystaly, existují v mnoha variantách. Vyrábí se z materiálů křišťál, ametyst, růženín. K dispozici v omezeném množství, nebo na speciální objednávku.

Kolekce ,,Středně silné, atypický tvar": Středně silné energetické krystaly z materiálů křišťál, ametyst, růženín, nebo citrín. K dospozici příležitostně v rozličných tvarech.


Energetické krystaly jsou dodávány v dárkových krabičkách, bezpečně zabalené a dobře vypolstrované.

Energetický krystal
Energetické krystaly jsou zářiče konstruktivní energie, s výbornými účinky na lidský organismus.
Jsou velmi vhodné pro osoby žijící ve stresovém a náročném prostředí, nebo se zvýšenými nároky na denní provoz a psychickou koncentraci. Díky energetickému krystalu je člověk schopen lépe čelit stresu, zvýšit svůj pracovní výkon, posílit imunitní systém, zlepšuje se schopnost koncentrace a jasného myšlení.
Energie, kterou vyzařují krystaly, zlepšuje také fyzickou odolnost organismu. Psychické potíže i fyzické nemoci jsou většinou způsobeny energetickými problémy, které krystaly dokáží minimalizovat a upravovat.

Možnosti využití:
- Energetický krystal je možné při bolestech přikládat na konkrétní část těla. Bolest po několika minutách poleví, nebo zcela zmizí. (záleží na povaze bolesti a příčině problému)
- Energetický krystal má možnost podporovat jasnozřivost a schopnost napojení se na konstruktivní bytosti. V případě potřeby se krystal přiloží nejlépe na čelo, v místě třetího oka. Není nutné hrotem, stačí plochou. Energetický krystal září všemi směry stejnoměrně a jeho přesná poloha na čele není rozhodující. Ke zbystření vnímání a zlepšení komunikace dochází do 2-5 minut. Energetický krystal nezaručuje 100% schopnost perfektního spojení, ,,pouze" usnadní a zesílí aktuální možnosti.
- Energetický krystal lze na noc dávat pod polštář a spát s ním. Toto zlepšuje kvalitu spánku. Energetický krystal má také vliv na častější výskyt lucidních snů. Zlepšuje kvalitu snů, které jsou barevnější, živější a častěji zůstávají v paměti.
- Při depresi, neklidu, smutku, nebo pocitu ,,cizích myšlenek", je třeba přiložit krystal na čelo, nebo na solar plexus. Uvede člověka zpět do energetické rovnováhy a mysl se uklidní.
- Posiluje schopnost intuice a hlubšího porozumění životním situacím.
- Energetický krystal prospívá i dětem a zvířatům, které ho nadvědomě vyhledávají.
- Při denním nošení odstraňuje z majitele astrální energetické parazity.
- Zmírňuje dopad elektrosmogu na lidský organismus. Středně silné zmírňují na 50% ze sta, extra silné zmírňují na 30% ze sta.
- Více o účincích energetických krystalů se lze dočíst v četných recenzích zákazníků.

Životnost a vlastnosti: Energetický krystal je prakticky věčný, září stejně silně bez ohledu na čas a prostor. Díky tomu je možné mít jediný po celý život, bez nutnosti jeho ,,dobití", nebo obnovy. Existuje pouze riziko ztráty, nebo většího poškození krystalu. Drobné oděrky, které by mohly vzniknout po mnohaletém používání, na sílu krystalu nemají žádný vliv, avšak pokud by se uživateli podařilo krystal rozlomit napůl, nebo rozdrtit, výrobek by již nefungoval.
Energetický krystal není potřeba speciálně čistit, nebo dobíjet.

Tato technologie je svými účinky mírně podobná účinkům tachyonizovaných výrobků, jsou zde však zásadní rozdíly. Energetické krystaly jsou ve srovnání s tachyonizovanými mnohonásobně silnější, dále jsou o více než polovinu levnější a neztrácejí sílu za 3-5 let, není proto potřeba je dokupovat. Tachyonizovaný výrobek je nabíjený, který se po čase vybije. Energetický krystal se naopak při výrobě stává přímým zdrojem, věčným zářičem.

Energetický krystal není nutno nosit přímo na holém těle, aby měl plnohodnotný účinek na svého majitele.

Materiál a údržba: Křišťálové sklo, které bylo upraveno metodou energetizace (U extra silných a atypických modelů se použitý materiál různí). Sklo má ideální molekulární vlastnosti pro tento druh úpravy. Z tohoto důvodu zacházejte s krystalem opatrně a chraňte ho před pády z výšky na tvrdé povrchy. Krystal také nikdy nenamáčejte, nekoupejte se s ním, udržujte jej v suchu (kvůli kovovému úchytu). Pokud chcete krystal co nejlépe chránit před pády a vlhkem, můžete jej nosit v ochranném váčku, nebo schovat do jiné vhodné látky. Jeho vlastnosti se tímto neovlivní, energie proniká skrze látku stejnou mírou.
Pokud si přejete energetický krystal, který je odolnější vůči vlhku a pádu, zaměřte se na kousky z polodrahokamů s vrtaným průvlekem, které smíte i namáčet.

Přenosnost na osoby: Energetický krystal můžete v případě potřeby komukoliv zapůjčit. Krystal je přenosný a jeho používáním se do něj nic neukládá, neabsorbuje energii. Není třeba jej jakýmkoliv způsobem energeticky čistit (jako je tomu například u polodrahokamů). Krystal sám o sobě má silné očistné vlastnosti.

Nošení: Energetický krystal je koncipovaný jako přívěšek na krk. Dodává se již navlečený na bavlněný provázek, vybaven dvěma indiánskými uzly. Uzly jsou polohovatelné, jejich posunováním lze šňůrku snadno zkrátit nebo prodloužit podle potřeby. V případě opotřebování šňůrky, ji zvládne nahradit a opět správně zasukovat téměř každý uživatel doma.

Kontraindikace a nežádoucí účinky: Nejsou. Krystal není lék a energie kterou vyzařuje, je pro lidské tělo naprosto přirozená. Krystaly nemají schopnost obracet chemické látky na látky pro tělo přirozené, neumí neutralizovat nečistoty ve vodě a nemají účinek při hmyzím kousnutí, nebo uštknutí hadem.


Reference zákazníků

,,Když zavřu oči, tak vidím anděly a bílé láskyplné světlo. Jsem hodně citlivá na energie ostatních a co je nejhorší nechám se jimi ovlivňovat a trápit, ale tvůj krystal je zázračný, proč jsem jen čekala tak dlouho?"

Andrea

Som omnoho citlivejšia na energie, lepšie vnímam jednohmotný svet, začala som sa častejšie riadiť mojou intuíciou, všimla som si, že sa dokážem lepšie koncentrovať na myšlienky a lepšie rozmýšľať. A v prvom rade som našla svoju životnú cestu. Neskutočne ti ďakujem za energetické kryštály.

Mia

Vnútorná istota, akýsi nadhľad.
Lepšie odolávanie stresu, ľahšie zvládnutie vypätých situácií v práci. Človek sa cíti akoby "pod ochranou". Ukľudnenie, rozvážnosť. Začala som viacej snívať, resp. si pamätať sny.
Lepší spánok. Priateľ po priložení na oblasť tretieho oka cítil brnenie.

Terézia

,,Krystal opravdu funguje, vyzkoušeno na celé rodině. Žádné placebo to není. Já jsem maximálně spokojený a mohu jen doporučit, ale rozhodnout se musí každý sám"

Milan

Hodně dobře na krystal reaguje můj syn, často si ho půjčuje, dokonce s ním začal "léčit". Když si někdo něco udělá vezme ho do ruky, tedy do sevřené pěsti a "čaruje", Za chvíli je po bolesti...."

Milan

,,Kdyz jsem si ho povesila na krk prekvapilo me, ze myslim vedomeji, jsem citlivejsi. Co se tyce spanku, vstavala jsem odpocatejsi. Takze jeste jednou dekuji, ackoli jsem byla castecne neduveriva, urcite pocituji zmenu."

Martina

,,Přišel mi asi před měsícem a od té doby ho mám na krku téměř neustále. Je to to nejlepší, co se mi za poslední dobu dostalo do rukou :). Mám pocit, že čím déle ho mám, tím větší účinky má. Krystal úžasně působí i na rostliny."

Kristina

,,Ve velké míře snížil moje dlouhodobé deprese, se kterými jsem se před pár lety i léčila. Nikdy nezmizely, mám je snad už od dětství, ale teď, s použitím krystalu se to při každodenním nošení dost zlepšilo."

Majka

Kompletní recenze zákazníků naleznete na Aluška.org v rubrice ENERGETICKÉ KRYSTALY.