Energetické krystaly

Energetické krystaly jsou zářiče silně konstruktivní energie, kterou předávají svému nositeli. 
Mají širokospektrální ochranný a harmonizační účinek.

Energetické krystaly jsou určeny všem, kteří hledají kvalitní a funkční způsob, jak se lépe chránit před destruktivními energiemi z prostředí. Jsou výborné pro senzibily a citlivé osoby, které na změny energií v okolí reagují. Pro lidi, kteří se pohybují v zatěžujícím prostředí, či kolektivu. Pro ty, kteří hledají způsob, jak si vyčistit hlavu, klidněji spát, nebo jak zvýšit svoji rezistenci proti vnějším rušivým frekvencím.

Účinek a způsoby použití
Energetický krystal se nosí přes den na krku, v případě potřeby i přes noc. Svého majitele energeticky ochraňuje a harmonizuje.
Ochraňuje svého nositele před černou magií, uhranutím a energetickými parazity. Energetičtí parazité energii krystalů naprosto nesnášejí a svého hostitele proto raději opouštějí.
Pokud již majitel popsané potíže má, energetický krystal je obvykle v průběhu několika dnů až týdne odstraňuje. (Ve výjimečném případě těžkých energetických problémů a silné destrukce, může proces trvat i 1-2 měsíce, než se změní energetika nositele požadovaným způsobem.)
Stimuluje šišinku a povzbuzuje tak intuitivní vnímání.
Podporuje jasnozřivost a schopnost napojení se na konstruktivní bytosti. Může se přikládat v místě třetího oka. Energetický krystal emituje energii všemi směry stejnoměrně. Ke zbystření vnímání dochází do 5 minut.
Energetický krystal lze na noc dávat pod polštář, nebo ho mít na krku i během spánku. Tehdy podporuje častější výskyt barevných živých snů, lucidních snů a astrálního cestování, pokud k nim má vlastník předpoklady. Také majitele ochraňuje během spánku,
Upravuje energetické disharmonie, které obvykle způsobují různé potíže, jako je nervozita, roztěkanost. Opětovné zharmonizování energií způsobuje, že je člověk klidnější a má jasnější mysl.
Zaceluje auru, doplňuje životní energii.
Do určité míry pasivně snižuje nežádoucí účinek elektromagnetického záření. Tato míra se liší podle úrovně síly Energetického krystalu.

Energetické krystaly jsou v prodeji od roku 2015. Za tu dobu pomohly již mnoha lidem. Mnohaleté zkušenosti s používáním energetických krystalů ukázaly, že tyto krystaly velice vadí i silně destruktivním, nebo zlým lidem. Neodpuzují tedy pouze temné bytosti na astrální rovině, ale také na fyzické. Vadí jim i pouhý pohled na Energetický krystal, nebo fyzický kontakt s ním, kterému se snaží vyhnout. Tento jev je známý a může proto nositeli mnohé napovědět.

Výroba
Technologie skalárního pole. Energetické krystaly získávají po úpravě specifické schopnosti. Energie, kterou poté vyzařují, je pro člověka blahodárná a zcela přirozená. Alue.cz je výhradní a jediný dodavatel Energetických krystalů s popsaným druhem výroby.

Životnost
Energetický krystal je trvanlivý. Díky tomu je možné mít jediný po celý život, bez nutnosti jeho „dobití", nebo obnovy. Drobné oděrky, které by mohly vzniknout po mnohaletém používání, na sílu krystalu nemají žádný vliv, avšak pokud by se uživateli podařilo krystal rozlomit napůl, nebo rozdrtit, výrobek by již nefungoval.
Energetický krystal není potřebné speciálně čistit, nebo dobíjet. Výrobky z přírodního křišťálu však mají rády občasné propláchnutí pod studenou tekoucí vodou.

Materiál a údržba 
K výrobě se používají materiály na bázi křemíku, jsou to konkrétně: přírodní křišťály, růženíny, fluority, ametysty, nebo křišťálové sklo.
Zacházejte s krystalem opatrně a chraňte ho před pády z výšky na tvrdé povrchy.
Pokud krystal obsahuje kovové očko (obecný kov nebo stříbro), krystal nenamáčejte. Při znečištění ho pouze otřete vlhkým hadříkem. Energetické krystaly z přírodních minerálů s navrtaným průvlekem, které neobsahují žádné kovy, se namáčet můžou.

Energetický krystal je koncipovaný jako přívěšek na krk. Dodává se již navlečený na bavlněný provázek, vybaven dvěma indiánskými uzly. Uzly jsou polohovatelné, jejich posunováním lze šňůrku snadno zkrátit, nebo prodloužit podle potřeby. V případě opotřebování šňůrky, ji zvládne nahradit a opět správně zasukovat každý uživatel doma.

Dostupné varianty
Energetické krystaly se liší zejména stupněm síly. Pojem „stupeň síly" vyjadřuje množství či hustotu energie, kterou Energetický krystal vyzáří za určitý časový úsek. Výsledný stupeň síly určuje zaprvé forma ošetření skalárním polem, zadruhé dostupný materiál. Pokud se ideálně sejdou oba parametry, jsme schopni dosáhnout třetího, vzácně až čtvrtého stupně. 

Přenosnost na osoby
Energetický krystal můžete v případě potřeby komukoliv zapůjčit. Krystal je přenosný, jeho používáním se do něj nic neukládá a neabsorbuje energii.

Kontraindikace a nežádoucí účinky
Nejsou. Energetický krystal není lék, nejedná se o zdravotnický prostředek a nemá vliv na zdravotní stav.
Energetické krystaly nemají schopnost neutralizovat jedy, neumí neutralizovat nečistoty ve vodě, nemají účinek při hmyzím kousnutí, nebo při uštknutí hadem. Nemají žádný vliv na užívané léky a nemají schopnost léčit nemoci. Nenahrazují péči lékaře.

Energetické krystaly jsou dodávány v dárkových krabičkách,
bezpečně zabalené a dobře vypolstrované.
Každý Energetický krystal je originál.

Dvouletá zákonná záruka na zakoupený výrobek.

Garance spokojenosti
Pokud by krystal nesplnil vaše očekávání,
můžete ho do 14ti dnů vrátit na adresu odesílatele bez udání důvodu
a budou vám obratem vráceny peníze v plné výši.
Více se dozvíte v sekci Vrácení & Reklamace

Reference zákazníků

,,Když zavřu oči, tak vidím anděly a bílé láskyplné světlo. Jsem hodně citlivá na energie ostatních a co je nejhorší nechám se jimi ovlivňovat a trápit, ale tvůj krystal je zázračný, proč jsem jen čekala tak dlouho?"

Andrea

Som omnoho citlivejšia na energie, lepšie vnímam jednohmotný svet, začala som sa častejšie riadiť mojou intuíciou, všimla som si, že sa dokážem lepšie koncentrovať na myšlienky a lepšie rozmýšľať. A v prvom rade som našla svoju životnú cestu. Neskutočne ti ďakujem za energetické kryštály.

Mia

Vnútorná istota, akýsi nadhľad.
Lepšie odolávanie stresu, ľahšie zvládnutie vypätých situácií v práci. Človek sa cíti akoby "pod ochranou". Ukľudnenie, rozvážnosť. Začala som viacej snívať, resp. si pamätať sny.
Lepší spánok. Priateľ po priložení na oblasť tretieho oka cítil brnenie.

Terézia

,,Krystal opravdu funguje, vyzkoušeno na celé rodině. Žádné placebo to není. Já jsem maximálně spokojený a mohu jen doporučit, ale rozhodnout se musí každý sám"

Milan

Ked som bola na Oberone, tak s Vasim extra silnym energetickym krystalom (ametyst) som mala o 30% silnejšie energetické vyžarovanie. Nosim ho stale, aj sa s nim sprchujem."

Denisa

,,Kdyz jsem si ho povesila na krk prekvapilo me, ze myslim vedomeji, jsem citlivejsi. Co se tyce spanku, vstavala jsem odpocatejsi. Takze jeste jednou dekuji, ackoli jsem byla castecne neduveriva, urcite pocituji zmenu."

Martina

,,Přišel mi asi před měsícem a od té doby ho mám na krku téměř neustále. Je to to nejlepší, co se mi za poslední dobu dostalo do rukou :). Mám pocit, že čím déle ho mám, tím větší účinky má. Krystal úžasně působí i na rostliny."

Kristina

,,Krystal funguje přesně tak jak má, více se mi díky němu srovnaly myšlenky a také se mi častěji zdají lucidní sny, což také připisuji krystalu, jelikož se mi lucidní sny nikdy předtím tolik nezdály jako teď."

M.

Otázky a Odpovědi

Jak se Energetické krystaly vyrábí?
Používá se specifická technologie skalárních polí, která do vybraného výrobku trvale uloží určitá data. (Do výroby není zapojeno ani nabíjení v ruce, ani v zemi, ani žádná magie.) Konkrétní kousky které se takto upravují, vybíráme podle předem daných parametrů, tak aby byl konečný výsledek co nejlepší.
Alue.cz je jediný dodavatel takto vyráběných Energetických krystalů v Evropě. Pokud jste jinde narazili na podobný název, nejedná se o technologii skalárních polí, ale něco jiného, případně napodobeninu.

Jak to funguje?
Energetický krystal usnadňuje sladění člověka s kosmickou energií. Vše ve vesmírném prostoru a čase je složeno z energie. Skalární pole, neboli energie nulového bodu, je zdrojem všech forem. Energetické krystaly nám umožnují neustále se slaďovat s univerzální životní silou energetického kontinua.
Energetické kontinuum je nepřetržitý tok různých energií, které se pohybují směrem dolů od zdroje a zhušťují se do pomalejších stupňů frekvencí. Pole nulového bodu, neboli Zdroj, je považováno za místo, kde začíná Energetické kontinuum. Pole nulového bodu nepřímo interaguje s fyzickým světem, který vibruje pomaleji. Nulový bod představuje pole a Energetický krystal slouží jako prostředník, který komunikuje s jemnohmotnými organizujícími energetickými poli, která pak komunikují i s naši bytostí. V energetickém kontinuu Energetický krystal působí na blokády a drží nás v plném spojení s naším Zdrojem. To dovoluje spojení a sladění se s kosmickou energií.

Podařilo se mi nedopatřením svůj Energetický krystal rozbít. Funguje ještě?
Pokud svůj Energetický krystal rozbijete, zkontrolujte, jestli jste z něj oddělili minimálně 1/3 z jeho celkové hmotnosti, tehdy ztrácí sílu a již nefunguje. Lehké oděrky, odštípnutí nebo mírné odlomení na jeho funkci nemají žádný vliv. Vliv na funkci nemá ani případná výměna kovového očka za jiné.

Co když si chci Energetický krystal navléct na řetízek?
Nechejte Energetický krystal na dodaném provázku s uzlíky. Kov obejmutý okolo těla blokuje vaši energii a snižuje tím přínos výrobku pro váš organismus. Kovové zapínání bývá nespolehlivé a zvyšuje riziko, že krystal ztratíte. Bavlněný provázek se nikdy nerozváže, ani nepřetrhne. Když zestárne, snadno ho vyměníte.

Mohu si energetický krystal nechat udělat na zakázku?
Ano, s ohledem na momentální dostupnost výrobního materiálu je možné podle domluvy připravit na přání konkrétní model energetického krystalu, také v extra silné variantě. Ne vždy je však možné zcela vyhovět přání zákazníka, pokud vyžaduje model, který se již nevyrábí a není možné na něj sehnat požadovaný materiál. Čekací lhůta při výrobě na přání se pohybuje v řádu týdnů. Pokud nechcete čekat nebo spěcháte, Energetické krystaly uveřejněné v nabídce e-shopu jsou vždy skladem a odesílají se ihned.

Je funkčnost Energetického krystalu časově omezená?
Energetický krystal se nevybije a nemá časově omezenou funkčnost. Bude fungovat do té doby, dokud ho buď nerozbijete na poloviny, nebo na třetiny, nebo dokud ho neztratíte.

Můžu energetický krystal někomu půjčit?
Ano, Energetické krystaly jsou zcela přenosné na další osoby, nejsou vázané na jednoho majitele a nemění to jejich vlastnosti.

Jak mám Energetický krystal čistit?
Energetický krystal můžete opláchnout pod studenou vodou pokud je vyrobený z přírodního křišťálu, nebo otřít navlhčeným hadříkem. Pokud má kovové nebo stříbrné očko, raději ho jen otřete a kov vynechejte, aby nečernal.

Absorbuje Energetický krystal destruktivní energie?
Ne. Energetický krystal funguje jako rezonátor, který generuje energii zevnitř ven. Neukládají se do něj cizorodé ani destruktivní energie a nevyžaduje proto žádnou speciální údržbu pro jejich odstranění. Destruktivní energie odpuzuje.