Kompletní specifikace Energetických krystalů


Energetické krystaly jsou dodávány v dárkových krabičkách, bezpečně zabalené a dobře vypolstrované.

Dvouletá zákonná záruka na výrobek.

Garance spokojenosti:
 Pokud by krystal nesplnil vaše očekávání,
můžete ho do 14ti dnů vrátit na adresu odesílatele bez udání důvodu
a budou vám obratem vráceny peníze v plné výši. 
Více se dozvíte v sekci Vrácení & Reklamace

Energetický krystal
Energetické krystaly jsou zářiče silně konstruktivní energie, kterou předávají svému nositeli. Jejich účinek je širokospektrální.

Možnosti využití:
- Energetický krystal podporuje jasnozřivost a schopnost napojení se na konstruktivní bytosti. Může se přikládat v místě třetího oka. Energetický krystal emituje energii všemi směry stejnoměrně. Ke zbystření vnímání dochází do 5 minut.
- Energetický krystal lze na noc dávat pod polštář, nebo ho mít na krku i během spánku. Tehdy podporuje častější výskyt barevných živých snů, lucidních snů a astrálního cestování, pokud k nim má vlastník předpoklady.
- Upravuje energetické disharmonie, zaceluje auru.
- Posiluje schopnost intuice.
- Při denním nošení odstraňuje z majitele astrální i energetické parazity.

Výroba:
Technologie skalárního pole

Životnost a vlastnosti:
Energetický krystal je trvanlivý, září stejně silně bez ohledu na čas a prostor. Díky tomu je možné mít jediný po celý život, bez nutnosti jeho ,,dobití", nebo obnovy. Drobné oděrky, které by mohly vzniknout po mnohaletém používání, na sílu krystalu nemají žádný vliv, avšak pokud by se uživateli podařilo krystal rozlomit napůl, nebo rozdrtit, výrobek by již nefungoval.
Energetický krystal není potřebné speciálně čistit, nebo dobíjet.
Energetický krystal není nutno nosit přímo na holém těle, aby měl plnohodnotný účinek.

Materiál a údržba: K výrobě se používají materiály na bázi křemíku, jsou to konkrétně: přírodní křišťály, růženíny, fluority, ametysty, nebo křišťálové sklo.

Zacházejte s krystalem opatrně a chraňte ho před pády z výšky na tvrdé povrchy.
Pokud krystal obsahuje kovové očko (obecný kov nebo stříbro), krystal nenamáčejte. Při znečištění ho pouze otřete vlhkým hadříkem.
Energetické krystaly z přírodních minerálů s navrtaným průvlekem, které neobsahují žádné kovy, se namáčet můžou.

Pokud chcete krystal co nejlépe chránit před pády (nebo vlhkem), můžete jej nosit v ochranném váčku, nebo schovat do jiné vhodné látky. Jeho vlastnosti se tímto neovlivní, energie proniká skrze látku stejnou mírou.

Přenosnost na osoby:
Energetický krystal můžete v případě potřeby komukoliv zapůjčit. Krystal je přenosný a jeho používáním se do něj nic neukládá, neabsorbuje energii. 

Nošení:
Energetický krystal je koncipovaný jako přívěšek na krk. Dodává se již navlečený na bavlněný provázek, vybaven dvěma indiánskými uzly. Uzly jsou polohovatelné, jejich posunováním lze šňůrku snadno zkrátit, nebo prodloužit podle potřeby. V případě opotřebování šňůrky, ji zvládne nahradit a opět správně zasukovat každý uživatel doma.

Kontraindikace a nežádoucí účinky:
Nejsou. Energetický krystal není lék, nejedná se o zdravotnický prostředek a nemá vliv na zdravotní stav.
Energie kterou vyzařuje, je pro lidské tělo naprosto přirozená. Krystaly nemají schopnost neutralizovat jedy, neumí neutralizovat nečistoty ve vodě, nemají účinek při hmyzím kousnutí, nebo při uštknutí hadem. Nemají žádný vliv na užívané léky a nemají schopnost léčit nemoci. Nenahrazují péči lékaře.


Dostupné modely:

Kolekce ,,Středně silné": Základní varianta energetického krystalu. Vyrábí se z křemičitých polodrahokamů, nebo křišťálového skla.

Kolekce ,,Extra silné": Dvojnásobně silné krystaly ve srovnání se středně silnými. Vyrábí se zejména z přírodního křišťálu.

Kolekce ,,Výjimečně silné": Raritní model, o třídu silnější než verze ,,Extra silné".


Reference zákazníků

,,Když zavřu oči, tak vidím anděly a bílé láskyplné světlo. Jsem hodně citlivá na energie ostatních a co je nejhorší nechám se jimi ovlivňovat a trápit, ale tvůj krystal je zázračný, proč jsem jen čekala tak dlouho?"

Andrea

Som omnoho citlivejšia na energie, lepšie vnímam jednohmotný svet, začala som sa častejšie riadiť mojou intuíciou, všimla som si, že sa dokážem lepšie koncentrovať na myšlienky a lepšie rozmýšľať. A v prvom rade som našla svoju životnú cestu. Neskutočne ti ďakujem za energetické kryštály.

Mia

Vnútorná istota, akýsi nadhľad.
Lepšie odolávanie stresu, ľahšie zvládnutie vypätých situácií v práci. Človek sa cíti akoby "pod ochranou". Ukľudnenie, rozvážnosť. Začala som viacej snívať, resp. si pamätať sny.
Lepší spánok. Priateľ po priložení na oblasť tretieho oka cítil brnenie.

Terézia

,,Krystal opravdu funguje, vyzkoušeno na celé rodině. Žádné placebo to není. Já jsem maximálně spokojený a mohu jen doporučit, ale rozhodnout se musí každý sám"

Milan

Ked som bola na Oberone, tak s Vasim extra silnym energetickym krystalom (ametyst) som mala o 30% silnejšie energetické vyžarovanie. Nosim ho stale, aj sa s nim sprchujem."

Denisa

,,Kdyz jsem si ho povesila na krk prekvapilo me, ze myslim vedomeji, jsem citlivejsi. Co se tyce spanku, vstavala jsem odpocatejsi. Takze jeste jednou dekuji, ackoli jsem byla castecne neduveriva, urcite pocituji zmenu."

Martina

,,Přišel mi asi před měsícem a od té doby ho mám na krku téměř neustále. Je to to nejlepší, co se mi za poslední dobu dostalo do rukou :). Mám pocit, že čím déle ho mám, tím větší účinky má. Krystal úžasně působí i na rostliny."

Kristina

,,Krystal funguje přesně tak jak má, více se mi díky němu srovnaly myšlenky a také se mi častěji zdají lucidní sny, což také připisuji krystalu, jelikož se mi lucidní sny nikdy předtím tolik nezdály jako teď."

M.