Přírodní nebroušené křišťály

Alue.cz je e-shop specializovaný také na přírodní nebroušené křišťály, určené pro léčbu a energetickou harmonizaci lidského organismu. Jediný e-shop v Česku, který se zaručuje za blahodárné energetické vlastnosti nabízených křišťálů.

Už si nemusíte lámat hlavu s tím, který křišťál vybrat, aby měl opravdu sílu a aby vám pomohl. Nechte to na nás!

Křišťál je nejúčinnější léčivý kámen, nejmocnější přírodní zesilovač konstruktivních energií na naší planetě. Dokáže je pohlcovat, ukládat, uvolnit i regulovat a také skvěle odblokovat. Hluboce pročišťuje lidskou duši a dovede vnést harmonii i do mezilidských a partnerských vztahů. Je schopen zvýšit duševní schopnosti i vibrace a naladit člověka na vysoce konstruktivní energie. Uklidňuje rozrušenou mysl, tlumí bolest. Neutralizuje elektromagnetický smog, eliminuje i škodlivé účinky chemického smogu a odbourává geopatogenní zóny. Křišťál a jeho účinky se podepisují také na zvýšení kreativity a inspirace, posiluje paměť i další mentální funkce. Chrání člověka před temnými silami během bdění i ve spánku a během meditace podporuje jasnovidné schopnosti. Křišťál je kámen s univerzálními léčivými účinky. Dá se využít u prakticky každého onemocnění. Konstruktivně ovlivňuje, posiluje a čistí každý tělesný orgán. Významný je také tím, že chrání auru a tím předchází tvorbě bloků. Vzniklé bloky také účinně odstraňuje. Představuje účinnou pomoc při všech druzích onemocnění, nejsilněji však působí na nervový systém. Křišťál se skvěle uplatní při léčbě chronické únavy nebo deprese. Kromě psychických potíží tiší neuralgické bolesti, migrény i tělesné problémy psychosomatického původu. Ovlivňuje také funkci štítné žlázy, srdce i oběhového systému, trávicího ústrojí a pomáhá dokonce i při horečkách. Příznivě působí na nehty, vlasy, pokožku i sliznice. Je to veliký pomocník pro lidi, kteří mají problém s nekvalitním spánkem a zdlouhavým usínáním.

Křišťály z Brazílie

Alue.cz nabízí brazilské křišťály prvotřídní kvality. Brazilské křišťály se pyšní hladkými plochami a průzračností, jsou velice krásné a vizuálně dokonalé.

Křišťály z Madagaskaru

Vizuálně velmi rozmanité a poměrně levné křišťály. Bývají často povrchově zabarvené a nedokonalé. Mívají lehce narůžovělý nebo oranžový odstín, jindy jsou dokonalé a čistě bílé.

Křišťály z Himálají

Jsou velmi vzácné. Byly ručně těženy v Himálajích ve výšce 3500 metrů nad mořem. A přepravovány v batozích šerpů a oslíků po dobu 7 dnů pěšky, přes drsné horské stezky. 

Příležitostně lze narazit také na křišťály z Arkansasu (USA), nebo z Ruska. Pokud hledáte takový, který vám pomůže s nápravou vašich energií a léčbou těla a mysli, v podstatě nezáleží na tom odkud přesně váš křišťál je. Důležité je, aby byl silný. To znamená pečlivě vybraný rukou senzibilní osoby. Velmi silné křišťály k nám přicházejí z různých míst, ale každý kousek je jiný a musí se osobně změřit zkušenou osobou. Ne každý křišťál je silný a ne každý je vhodný k léčbě.

Alue.cz - specialista na léčivé křišťály 

Málokdo ví, že křišťál ztrácí léčivou sílu, pokud se upravuje. Plnohodnotný křišťál s léčivým potenciálem je takový, který je surově uražený a dále neupravený. Jeho síla se odvíjí ne přímo podle toho, jak je fyzicky velký, ale hlavně podle toho, kolik má hrotů, jak je vnitřně uskupený a jakým způsobem byl vytěžen, přestože váha má na jeho sílu také podstatný vliv. Křišťály s ohlazenými plochami nejsou k léčbě použitelné a nefungují. Když máte možnost vybrat si křišťál, věnujte pozornost jeho energetickému potenciálu. Každý křišťál, který vezmete do ruky, na vás jinak reaguje. Některý je silnější, jiný slabší, některý víc sedí k vaší bytosti, jiný lépe padne vašemu kamarádovi. 

Většina zájemců o křišťál si přeje ,,nějaký silný" a ,,zaručeně funkční", ale nedokáže ho vycítit, nebo si v tomto nevěří, nebo nemá známého, který by byl natolik citlivý či zkušený, aby vhodný křišťál vybral za něj. V tomto případě můžete být bez obav, veškeré křišťály v nabídce e-shopu Alue.cz byly osobně vybírány ne jedním senzibilem, ale celou skupinou a každý jeden kousek byl opakovaně prověřen. Všechny křišťály v nabídce jsou výborné, silné a zajisté splní co slibují. Vy se můžete uvolnit a vybrat si zkrátka ten, který je vám pocitově či vzhledově sympatický.

Žádný polodrahokam na světě není tak univerzální a tak léčivý pro člověka, jako právě křišťál

Přehled značení

Každý vybraný křišťál má svůj vlastní, pečlivě sestavený popis, který vysvětluje jeho vlastnosti, upřesňuje vzhled, atypické jevy, váhu, odstín, průhlednost. Zejména se však setkáte se značkami vyjadřujícími čislo a dodatečné znaky. Co vlastně říkají?

Existuje pomyslná ,,základní stupnice", která vyjadřuje, jak je který křišťál silný, kam až dosáhne jeho energetický obal po uchopení do ruky. Toto značení by vám mělo pomoci usnadnit rozhodování při výběru. Aktuálně nenajdete v nabídce křišťály s nižší silou, než je stupeň 9. 

1-5: Křišťál je slabý, jeho energie nedosáhne dál než za zápěstí. Křišťály pod stupeň 5 nemá mysl kupovat ani nabízet k léčbě. Použitelné na mírné problémy jsou až od stupně 5.

6-7: Vyjadřuje spodní a horní polovinu předloktí

8: Energie dosahuje po loketní kloub

9: Energie dosahuje do poloviny paže

10: Energie dosahuje pod ramenní kloub

10+: Energie obaluje celou ruku včetně celého ramene

10+H: Energie obaluje celou ruku včetně ramene a zasahuje až na hlavu. Některé hlavu překrývají zcela a pokud zasahují až na protější rameno, tehdy mluvíme o křišťálu ,,se sílou mimo základní stupnici."

Křišťály s vyšší sílou, které se nacházejí mimo základní stupnici, jsou popsány a vysvětleny slovně, avšak více obrazně. Například ,,level 70" vyjadřuje pocitovou sílu sedmi základních stupnic naráz. tedy sedm energetických obalů o levelu 10+H v sobě. Popsat co nejpřesněji velmi silné a těžké kvalitní křišťály je složitá výzva, protože ji nelze vyznačit konkrétní polohou na těle, obalují někdy i celého člověka. Síla křišťálu je vyjádřena také jeho pořizovací cenou.

Brazílie, Madagaskar, Arkansas, Himálaj?
Který druh křišťálů je opravdu nejlepší a nejsilnější se nedá přesně říci, jednoznačně každý druh vypadá trošku jinak a po uchopení do ruky z něj máte jiný pocit, jakoby se opravdu energie na různých místech Země trošku měnila. Brazilské křišťály ve mě evokují pocit čistoty a dokonalosti. Himálajské, které jsou asi nejvzácnější a nejhůř se shánějí, ve mě vyvolávají klid a stálost, jako staré hory Himálají. Jakobych jejich prostřednictvím mohla promlouvat s bytostmi, které v horách přebývají a pomáhaly utvořit tyto nádherné struktury. Křišťály z Madagaskaru ve mě evokují něžnost a radost. Možná je to jejich barva, možná zajímavé rozmanité struktury které tvoří, možná je to opravdu místem původu. 

Čištění křišťálu

Po použití každého křišťálu je nutné ho vyčistit. Pokud to nebudete dělat, začne ztrácet sílu. Myslete také na bytost, která v něm žije, protože těm se nikdy nelíbí, když je necháte bez očisty. Mohou se i urazit. Postavte křišťál špičkou dolů do umyvadla a na jeho spodní plochu nechte stékat ledovou vodu. Špičku podložte například houbičkou. Ideální a doporučená doba čištění je 20 minut, pokud byl problém silný. Minimum je 10 minut. Myslete na to, že nesmí spadnout a jeho špička se nesmí nešetrným zacházením odlomit. Dbejte na to, aby voda, kterou necháte křišťál čistit, byla skutečně ledová, křišťály nesnáší teplou. Není nutné, aby proud vody byl silný, stačí slabý pramen. Tímto se křišťál zároveň energeticky vyčistí a obnoví se i jeho léčivá síla.

Pokud chcete svůj křišťál čistit opravdu bezpečně, použijte tento jednoduchý trik:
Seberte doma prázdnou PET lahev. Z lahve odřízněte dno, nebo ji přeřízněte v půlce. Kolik plastu odříznete záleží na tom, jak velký máte křišťál a jak vysoko máte v umyvadle kohoutek. Křišťál vložte do lahve špičkou dolů a lahev umístěte pod tekoucí vodu. 

Křišťál se nesnažte dodatečně nabíjet, kódovat, nebo dokonce vystavovat na slunci. Tohle je nejen zbytečné, ale také mu to není ku prospěchu. Při čištění by měl dát křišťál pod tekoucí vodu ten, kdo ho použil.

Pokud je problém silný a křišťál vytahuje hodně destruktivní energie, může se velmi zahřát natolik, že vás bude v ruce pálit. V extrémním případě může i zčernat. Je to projev léčby. Pokud kámen pálí hodně, je lepší ho vyměnit za další a první ihned dát vyčistit.

Účinky křišťálu posílíte, když budete v souladu s ním vizualizovat jak odchází nemoc či destrukce pryč z vašeho těla, nebo požádáte bytost, která ho obývá, o pomoc s konkrétním problémem.

Možnosti léčby:

Podle druhu vašich obtíží se křišťál používá dvěma základními způsoby.

První

Obtíže: Bušení srdce, bolesti, se kterými si nevíte rady (řezavá i tupá bolest), menstruační bolest (funguje nejpozději do 20ti minut), deprese, neklid, strach, psychické problémy, zhroucení, při potřebě odstranit destrukci, chránit se před temnými bytostmi, slyšení hlasů, při spaní na špatném místě (rezonanční pole, geopatogenní zóna), nespavost, migréna. Je možné ho také použít pro zesílení vašeho napojení na vyšší zdroj a konstruktivní sílu, například při modlitbě, nebo rozjímání.

Použití: Křišťál uchopte pevně do ruky tak, aby jeho špička neukazovala směrem na vás a vaše tělo, nasměrujte ji směrem od vás pryč. Palec směrujte tak, aby na špičku ukazoval (palec vyzařuje destrukci, ostatní prsty konstrukci, proto je dobré ho nasměrovat tak, aby z něj odcházelo co nejvíc), není to ale vyloženě nutné. Křišťál držte, dokud potíže přetrvávají a po jejich odeznění pokračujte alespoň 5 minut. Pokud máte potíže se spaním, klidně s křišťálem usněte. Ráno ho nemusíte najít na očekávaném místě, křišťály mají vlastní duši a někdy vás ve spánku ovládají, takže je můžete najít ráno vztyčené na nočním stolku, schované pod polštářem, nebo postavené na druhé straně místnosti. Dbejte ale na to, aby vám nevypadl z ruky a nepoškodil se.

Druhý
Při čem: Selhání srdce-infarkt, silná deprese, psychický záchvat. Vhodné použít vždy v případě, že základní způsob použití nefungoval tak, jak se očekává. - Bolest nezmizela úplně, nebo se po chvíli vrátila, případně psychické problémy neodezněly tak, aby se člověk opět cítil být v pořádku.

Použití: Uchopte křišťál stejně, jako v prvním případě a vnořte celou ruku (ideálně až po loket), do ledové vody. Ideální je voda tekoucí, bezpodmínečně musí být ledová. Protože ledová voda odsává destrukci, významně zesílí přirozenou sílu kamene. V případě infarktu vnořte OBĚ ruce s křišťály pod vodu a okamžitě zavolejte lékařskou pomoc.


Na cestách

Velké křišťály nejsou pro cestování příliš vhodné, proto pokud potřebujete pomocníka i mimo svůj domov, vyberte si silný malý křišťál do ruky. Noste ho v kabelce, batohu či tašce a dle potřeby použijte na místech kde se necítíte dobře, nebo kde je silné záření.

Do pracovny

Pokud máte zalíbení ve velkých kilových, výjimečně silných křišťálech mimo základní stupnici, můžete je používat i jako prostorové zářiče. Dejte si dva nebo čtyři do pracovny kde trávíte často svůj čas. Bude se vám výrazně lépe pracovat i soustředit, budete mít lepší náladu a budete trpělivější při řešení problémů.

Do ložnice

Pokud máte zalíbení ve velkých kilových, výjimečně silných křišťálech mimo základní stupnici, můžete je používat i jako prostorové zářiče. V ložnici postavené v blízkosti postele, například do čtyř rohů postele, pod postel či na blízkou polici, zlepšují energii v místnosti. V ložnici se pak lépe spí, člověk se v noci méně bojí a lépe se mu zde odpočívá. Účinky se násobí počtem vlastněných křišťálů.