Kniha Svítání 

 Alue K. Loskotová

,,Vším co jsem do knihy vložila, jsem si sama prošla. Dělím se výhradně o ty postupy, které skutečně fungují." Alue K. Loskotová

Aktuálně je v prodeji druhé vydání knihy Svítání

Níže si můžete poslechnout čtenou ukázku z knihy Svítání:

Druhé vydání knihy dostalo novou obálku, obsah však zůstal stejný

Kniha Svítání patří do kategorie osobního rozvoje. Učí čtenáře, jak se naučit milovat sám sebe, jak přijmout sám sebe a jak být spokojený ve svém životě. Za tímto účelem poskytuje velké množství praktických návodů, postupů i cvičení, jak daných cílů dosáhnout. Kniha obsahuje tři samostatné části, jedná se v podstatě o tři knihy v jednom svazku naráz.
První díl je základní, uvádí čtenáře do tématiky a učí ho principům, na kterých je třeba stavět, aby každý mohl svůj život proměnit v takový, jaký si přeje.
Druhá část knihy učí čtenáře sebelásce. Obsahuje testy, návody, postupy. Je velmi praktická, zahrnuje v sobě jak problémy se sebepřijetím kvůli povaze, tak i otázku fyzického vzhledu.
První a druhá část knihy je proložena množstvím osobních příběhů, spadajících do probíraného tématu. Téměř každá kapitola obsahuje osobní příběh, který pomáhá čtenáři převádět načtené vědomosti do praxe, lépe je tak pochopit a více se s knihou ztotožnit.
Třetí část knihy je ryze praktická. Obsahuje návody, které pomohou čtenáři v těžkých chvílích. V případech, kdy neví co dál, kudy kam. Jedno, jestli jde o výčitky a zátěže z minulosti, energetické, psychické, či zdravotní problémy.
Celá kniha staví na principu sebelásky, sebepoznání, vybudování sebejistoty a sebepřijetí. Je koncipována tak, aby měl čtenář možnost dobře si poradit v jakékoliv těžké životní situaci. Aby měl možnost vždy pro sebe vybrat tu správnou cestu a ten správný postoj, který mu dopomůže k životnímu štěstí.

Kniha Svítání je velice čtivá, inspirativní. Nejedná se o těžkou, náročnou, či depresivní četbu. Naopak čtenáře povzbuzuje, těší a kapitoly rychle ubíhají jedna za druhou. Svítání je vhodná četba pro mladé lidi, kteří mají život před sebou. Pro dospělé, kteří by rádi něco ve svém životě změnili. Pro ty, kteří se nemají rádi a chtějí to změnit. Pro ty, kteří neměli pěknou minulost, chtějí vyléčit svoji duši a začít se opět na svět usmívat... I těm, kteří by rádi pro sebe získali novou inspiraci, povzbuzení a doplnili si své znalosti. To své si v knize Svítání najde každý čtenář. Ať už nutně potřebuje pomoci, nebo jen hledá příjemnou a inspirativní četbu.

Opis ze zadní strany knižní obálky (horní polovina):

Jak milovat sebe a svůj život?
Jak se vyrovnat se starými křivdami a začít odpouštět?
Jak vzít osud do vlastních rukou?
Jak se zbavit principu vnitřní oběti?
Jak objevit svůj potenciál a životní určení?
Jak rozvíjet svoji osobnost?
Jak být sám sobě oporou?

Kniha Svítání na tyto a mnoho dalších otázek přináší odpovědi a praktické návody. Svítání je ucelený průvodce pro každého, kdo touží po lepším životě a vnitřní vyrovnanosti.

Parametry knihy:
Název: Svítání
Podnázev: Hledejte v sobě a poznáte štěstí
Autor: Alue K. Loskotová
V prodeji od: první vydání vyšlo v říjnu 2013, aktuálně je v prodeji druhé vydání, které vyšlo v září 2020
Ilustrace: Obsahuje tématické černobílé ilustrace a grafy od Alue K.L. Portrét v úvodu knihy nakreslila Barbora Konečná
Vazba: Obálka lesklá, měkká. Papír bílý
Počet stran: 368 (včetně dodatků)
Hmotnost: 483 gramů  
Formát v cm: Výška: 20,9 cm / Šířka: 14,7 cm
Jednotná cena: 350 kč 

• Práce na knize Svítání byla poprvé oznámena v Srpnu roku 2012, její sepsání trvalo celkem rok.
Jedná se o trojitou knihu. V jednom svazku jsou tři díly knihy, na sebe navazující a rozvíjející kompletní téma.
• Druhá část knihy je založena na úspěšném kurzu sebelásky, který částečně vyšel ve zkušební verzi na internetu. V knize je téma znovu zpracováno, rozvedeno na zcela nové úrovni a doplněno o další poznatky.
• Kniha je koncipována jako rozsáhlý průvodce osobním rozvojem. Pomůže především lidem, kteří hledají smysl svého života, své štěstí a touží si uspořádat nejen svůj život, ale i vnitřní svět.
• Celá kniha je proložena konkrétními příklady ze života, pro lepší pochopení probíraných témat.
• Kniha je velice čtivá, nejedná se o těžkou četbu.
• Kniha je velmi vhodná pro mladé lidi, kteří teprve vstupují do ,,dospělého" života a rozhodují se, jakým směrem se dále vydat
.• Ilustrace jsou navrženy a sestaveny tak, aby energeticky podporovaly potenciál celé knihy.
• Kniha nabízí velmi specifický a důležitý návod na očistu vlastních morfogenetických záznamů z minulosti. Tento nebylo možné publikovat jiným způsobem, obsahuje ho pouze kniha Svítání.
• Obsahuje žádaná témata o odpouštění, rozlišování a nalézání pravdy, budování vlastní jistoty a sebejistoty. Zrušení programu strachu, správný přístup k penězům abychom měli vždy dostatek, v neposlední řadě se dotýká i péče o zdraví.
• V závěru knihy je speciální dodatková kapitola pro ty, kteří prožili těžké životní trauma. S návodem, jak znovu zahojit šrámy na duši, odpustit a objevit své životní štěstí.
• Motivační, inspirující a povzbuzující četba, s harmonizujícím účinkem na mysl i duši.
• Kniha je sepsána tak, aby v ní našel ,,to své nové" každý čtenář.

Recenze

,,Dočetl jsem tvou knihu Svítání. Chtěl bych ti za ni moc poděkovat. Je to skvělá kniha. Je úžasné, jak mnoho užitečných informací jsi to této jedné knihy napsala."

Michal

Rady v knize jsou k nezaplacení, jsou tak pravdivé a přitom tak prosté. Je to něco mimodimenzionálního, vlastně si jen uvědomit sám sebe a "vzpomenout" si na svou vlastní podstatu. Tajemství je proti této knížce odvar."

Fox

,,Čtu ji velmi pomalu a pečlivě. Je to knihá plná úžasných rad a
návodů. Tato kniha by měla být povinnou četbou na ZDŠ a měla by být v knihovnách. Je skvělá!

Marcela

,,Ještě žádná kniha mně nedokázala odpovědět na tolik otázek a nepřinesla mně tolik informací jako ta Vaše. Děkuji Vám moc za to, že tolik dokážete dát lidem okolo sebe a mnohým přinášíte sílu a naději."

Zdenka

,,Vaši druhou knihu stále dál s úspěchem doporučuji. A mohu říci, že dle odezvy, po jejím přečtení pomohla mnohé změnit k lepšímu v krátké době. O sobě nemluvě- pro mne je to hotový zázrak."

Miluška

,, Po sedmnácti letech homeopatické praxe, kdy jsem neměla pro své pacienty příliš mnoho doporučení na knihy, které jim na jejich cestě návratu k sobě pomohou, toto doporučení konečně mám!"

Jiřina

,,Úžasným způsobem nenásilně navazuje a každá kapitola má svou důležitost. Strašně jsem se na ní už předem těšila a nezklamala mě, ale předčila moje očekávání. Čte se úplně sama a je nadčasová."

Amálka

,,Co věta, to perla, to velké moudro. Knihu čtu pomalinku a nasávám z ní informace jako houba. Jisté je, že ji nečtu naposled. Četla jsem kvanta moudrých a duchovních knih, ale Svítání je jednou z těch, které přímo zasáhly moji podstatu, moji duši."

Coccinelle

Kompletní čtenářské recenze knihy Svítání najdete na Aluška.org