Skalární tělové svíce

Genialita v jednoduchosti

Tělové svíce nejsou vhodné pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Svíci nepřikládejte na oblast srdce a temene hlavy, na otevřené rány, sliznice a mateřská znaménka. Nedáváme přímo do ucha, ale za ušní boltec. Vyhněte se očím. Nepatří do úst, do nosu, ani na genitálie. Nepoužívejte při alergii na včelí produkty, nebo jinou z použitých složek.

Tělové svíce určené k použití obvyklým způsobem. Ošetřené ve skalárním poli pro ještě silnější efekt.

K dispozici ve dvou velikostech:
Klasik o délce 27cm a průměru 1,4cm s dobou hoření cca 15minut a
Turbo o délce 30cm a průměru 2cm s dobou hoření cca 20minut. 
(rozměry se mohou mírně lišit z důvodu ruční výroby)

Materiálové složení: bavlněné plátno, přírodní včelí vosk, levandulový éterický olej, kurkuma (odstín jednotlivých svící se může lišit kvůli dostupnému materiálu a ruční výrobě)

Jak používat: Ideálně pracujeme ve dvou, kdy jeden leží a druhý pracuje se svící. Pokud chceme svíci dávat na místo, kde dobře vidíme a dosáhneme si tam, můžeme si svíci přiložit i sami.
Připravíme si velkou pinzetu, misku s vodou a ubrousek. Je vhodné se před aplikací tělové svíce napít vody.
Vybrané místo před aplikací svíce mírně promasírujeme prstem, krouživým pohybem po směru hodinových ručiček (pravotočivě). Tělovou svíci podložíme zespoda kouskem ubrousku, přiložíme na požadované místo na těle ve svislé poloze a horní konec zapálíme. Pokud spodní částí uniká kouř, máte svíci špatně přiloženou, stačí na ni trochu přitlačit, nebo posunout. Pokud se utvoří v horní části svíce černý oharek, opatrně ho odstraníme připravenou pinzetou a uhasíme v misce s vodou. Když svíce dohořívá a zbývá z ní cca 5-7cm, odstraníme ji a ponoříme do vody v připravené misce s vodou. 

Při aplikaci tělových svící je nutno dbát zvýšené opatrnosti, protože pracujeme s otevřeným ohněm. Plamen mějte pod dozorem, nepracujte v průvanu, ani poblíž hořlavých materiálů. Po aplikaci v místnosti vždy vyvětrejte a uhašené oharky ideálně spalte.

Každá svíce hoří jinak dlouho a odlišným plamenem. Až svíce vyhoří, zbytek svíčky rozbalte. Podle obsahu zjistíte, zda je postup potřeba opakovat. Pokud obsahuje prášek či hrudky v malém množství, není proceduru potřeba opakovat. Jestliže je prášku hodně, je vhodné proces opakovat. Na jednom místě můžete s odstupem několika hodin vypálit až 3 svíce. Pokud budete svíce přikládat na různé partie těla, časový odstup není nutný.


Jak to funguje: Tělová svíce je dutá trubička vyrobená z bavlněného plátna, včelího vosku, kurkumy a éterického oleje. Tělové svíce se užívají už po staletí, dříve měly podobu svinuté březové kůry, dutých stébel trav, nebo novin smotaných do kornoutu. Zapálená tělová svíce vytváří komínový efekt a má jemný sací účinek. Spaluje destruktivní energie a bloky v aurickém obalu.