Vonné tyčinky Tulasi Nag Champa - Palo Santo

Kvalitní indické vonné tyčinky Tulasi Nag Champa Palo Santo s vůní stromu Bursera graveolens, známého spíše pod jeho španělským názvem Palo santo - posvátné dřevo.
Posvátný strom Palo santo roste v oblasti Jižní Ameriky. Vůně dřeva palo santo byla využívána při obřadních rituálech Inků i v léčitelství. V Jižní Americe je dřevu Palo santo přisuzována schopnost čistit prostor od destruktivních energií a přinášet štěstí. Vůně posvátného dřeva je příjemně pikantní, ve vůni naleznete cirusy, květiny, i nádech pečeného ovoce.
Prémiová kvalita řady Nag Champa Incense s vysokým podílem přírodních příměsí a esencí zaručuje příjemný požitek z originálních vonných tyčinek.

Vonné tyčinky Tulasi Nag Champa Palo Santo jsou tradičním typem tyčinek narolovaných na bambusovou štěpinu.
Indické tyčinky mají výraznou vůni a proto jsou vhodné především k provonění větších prostor a vytvoření příjemné atmosféry.

Tulasi je přední výrobce vonných tyčinek a nejprodávanější značka po celém světě. Vytvářejí nejkouzelnější škálu vůní z nejlepších surovin. Každá tyčinka nebo františek se vyrábí ručně, čímž se zvyšuje intenzita vůně a výrobek hoří déle, až 30 minut na každou tyčinku nebo jehlánek. Vonné tyčinky jsou jeden z nejpopulárnějších způsobů, jak vnést vůni do vašeho domova nebo na pracoviště, a je skvělým dárkem pro vaše přátele i rodinu.

49,00 Kč