Nové výrobky s logem v e-shopu Alue.cz!

14.07.2018

Milí čtenáři, konečně jsem si splnila jeden z velkých snů a to jsou vlastní výrobky se sluníčkovým logem Aluška.org! Aktuální nabídku prvních výrobků najdete na adrese: https://www.alue.cz/?collection=produkty-s-logem

video prezentace produktů zde: https://www.youtube.com/watch?v=uR_VX0jGivk

Připrava reklamních produktů byla velmi zajímavá, protože první se vše muselo vymyslet, pak spočítat a pak vlastnoručně navrhnout a nakreslit. Něco šlo jako po másle, jinde jsme museli trochu čarovat, aby to ve výsledku dobře vyšlo. Nápadů jsem měla hodně, ale jelikož je to první série, rozhodla jsem se nemít příliš velké oči a zrealizovala jsem pouze tři nápady v omezeném počtu kusů s tím, že podle toho který a jak dobře půjde, rozšířím nabídku o další nápady. Například na nákupní tašky mám v hlavě ještě několik super námětů, které bych jednou chtěla namalovat.

Na Alue.cz aktuálně najdete:

Propisky Aluška.org s vílou

Volba propisek byla od začátku jasná, modré s bílým písmem. Oříšek bylo pouze grafické pojetí obrázku, kdy nakonec nad původním sluníčkem Aluška.org zvítězila jednoduchá bílá víla. V obrázcích produktu se můžete i podívat, jak propiska píše.

Žetonky do nákupních vozíků

Výrobek je složen ze dvou částí. Žetonek o velikosti desetikoruny se sluníčkovým logem a žlutá plastová klíčenka, na kterou lze žetonek nasadit. Kroužek slouží k zavěšení na klíče, aby člověk při nakupování nemusel hledat drobné po kapsách.

Nákupní tašky z bavlny se sluníčkem

Můžete ji používat na nákup, nebo přenášení jakýchkoliv věcí. Stylově a bez igelitky za každé situace. Taška je skladná, dá se schovat i do kabelky a užít v případě potřeby.

Sluníčko na taškách je natisknuté podle předlohy, kterou jsem si doma nakreslila a poté ji digitálně převedla do návrhu, který se pak předal dál. Původně měla být nákupní taška dokonce modrá s bílým potiskem, ale od nápadu jsme nakonec upustili, zejména proto, že modrá ve vlhku barvila. A tak vyhrála béžová, nebarvená. Praktičnost je na prvním místě.

Věřím že se vám nové výrobky zalíbí a snad si z nich některý vyberete :) Do budoucna nevylučuji, že by se v případě většího zájmu dala udělat i nějaká kreslená speciálka s morčátky, nebo rozšířit nabídku například o trička. Ale to jen zatím píseň možné budoucnosti.

..... s láskou a úsměvem Alue ....