Kniha Svět za oponou 

Alue K. Loskotová

V knize vystupují strážní andělé, přírodní víly, stromoví dévové a další úžasné bytosti

Popis knihy:

Kniha Svět za oponou je duchovně laděná beletrie, inspirovaná vlastním životem autorky.

Vypráví příběh dívky na hranici dospělosti, která cítí vnitřní nenaplněnost v životě a proto si velmi přeje, aby poznala něco, co jí ukáže smysl jejího života.

Postupně naváže kontakt s říší nehmotných bytostí, které ji mnoho naučí a pod jejichž vedením prožije mnoho dobrodružství.

Čtenář prostřednictvím příběhu získá základní a ucelené vědomosti o nehmotném světě a bytostech, které se v něm vyskytují, zároveň prožije nevšední napínavý příběh.

Kniha je proto vhodná pro každého, který se zajímá o věci mezi nebem a zemí, rovněž pro začátečníky, kterým poskytne spolehlivý základ a inspiraci.

Tato kniha je zároveň niternou zpovědí, která byla přenesena do symbolického příběhu.

Opis ze zadní strany knižní obálky:

Lenka je obyčejná studentka, jako každá jiná. Jen do té doby, než ji touha po nalezení skutečného smyslu života zavede ke Světu za oponou.

Kam až ji přivedou jasnozřivé schopnosti, náhlý duchovní růst a touha pomáhat lidem?

Poutavý příběh mladé dívky, která se dostane za hranice všedního světa a naváže kontakt s říší bytostí, které předtím znala pouze z pohádak, je inspirován skutečnými událostmi.

V této knize na Vás čekají víly, andělé, neuvěřitelné zvraty napětí, láska, ale také mnoho vědomostí a pravd, pečlivě propletených do inspirujícího příběhu.

Parametry:

Název: Svět za oponou

Podnázev: Nahlédněte do říše zázraků

Autor: Alue K. Loskotová

V prodeji od: Aktuální 2. Vydání od 7.2. 2014. (Původní 1. vydání již od 25.11.2011)

Ilustrace: Obsahuje krásné černobílé ilustrace, které vytvořila Alue K. L.

Vazba: matná, měkká (žlutý papír)

Počet stran: 259 (počítáme pouze příběh, ne dodatky na konci)

Hmotnost: 345g

ISBN: 978-80-905031-2-0

Formát: 147 x 210 x 21 mm (šířka x výška x tloušťka)

Jednotná cena: 259kč

Recenze

,,Svět za oponu jsem přečetl jedním dechem! Nedokážu ji s žádnou jinou porovnat, je úplně jiná než ostatní, nestalo se mi, že bych nějakou přečetl tak rychle. Je nabitá energií a obsahově zcela výjimečná, od začátku jsem byl zvědavý jak to celé dopadne."

Radek

,,Aluško vaši knihu jsem přečetla za dva dny jedním dechem. Byla moc krásná, dokonce ač mně je 45 roků, ve dvou místech mně ukápla i slza, prostě nádherné. Moc se vám to povedlo, a už se těším na Vaše další knihy!"

Jana

Knihu jsem četl na etapy a musím říct, že je úžasná. Myslím že by byla škoda ji přečíst najednou. Není to beletrie ani fantasy, je to kniha na zamyšlení. Čtení Vaší knihy je nádherný zážitek který bych přál zažít co nejvíce lidem.

Pueblo

,,Úplně jsem se nechal vtáhnout do děje a kniha ve mně zanechala hluboký prožitek. Přečetl jsem už hodně knih s duchovní tématikou, ale jen málo jich ve mně zanechalo takový dojem. Je to nádherný příběh"

Tomáš

,,Nektere veci jsem uz znala z vasich stranek, ale mnohe jsem netusila. Vse je tak prekrasne napsane,s takovou obrovskou pokorou a laskou k prirode a bytostem. Nenachazim ta spravna slova. Je to to nejkrasnejsi co jsem kdy cetla!"

Michaela

,,Nedávno jsem si objednala a následně docela velmi rychle přečetla knihu Svět za oponou. Knížka se mi moc líbila, ještě jsem nic podobného nikdy nečetla, je to něco úžasného :-).

Martina

,,V Olomouckém parku na dece jsem přečetla celou Tvou knížku. Četlo se to samo a nejspíš se to líbilo nejen mě, jelikož to kolem mě pulzovalo energií, až jsem sotva viděla na stránky :-)"

Amálka

,,Mám ji už celou přelouskanou, četla se krásně, s nádechem obrovské fantazie pro člověka jako já, věřícího, nicméně obávajícího se, s obrovským respektem k životu "za oponou". Je v ní spousta pravdy a tajemna."

Denisa

Kompletní recenze čtenářů najdete na stránce Aluška.org v příslušné rubrice Vyšlo knižně