Kniha Anděl strážný 

 Alue K. Loskotová

První původem česká a komplexní kniha 
vyučující kontakt s andělskými bytostmi

Enya - Andělská píseň

Poslechněte si čtenou ukázku z knihy v přiloženém videu

Popis ze zadní části knižní obálky:
Každý z nás je od narození doprovázen strážnými anděly,má přirozené napojení na své duchovní vedení a zdroj, odkud jeho duše pochází. Aby je však mohl vědomě poznat a používat, je potřeba, aby jejich existenci přijal a pozval do svého života.
V knize Anděl strážný najdete vše potřebné k tomu, abyste si osvojili schopnost efektivní komunikace se svými strážnými anděly a se svým duchovním vedením. Kniha nabízí speciální návody, praktické rady, a odpovídá na nejčastější otázky. Ucelený průvodce je doplněn příběhy ze života autorky, nechybí ani podrobné vysvětlení jasnozřivosti a postup pro její výuku.

Parametry:
Název: Anděl strážný
Podtitul: Ve spojení s duchovním vedením
Autor: Alue K. Loskotová
V prodeji od: prosinec 2016 
Vydání: První (2016)
Ilustrace Ano, hojně, černobílé, autorské
Vazba: Brožovaná, obálka měkká lesklá, žlutý papír
Počet stran: 271 celkem
Hmotnost: 359 gramů
ISBN: ISBN 978-80-905031-4-4
Formát v cm (délka, šířka, tloušťka) 20,9cm - 14,8cm - 2,0cm
Cena: 295 kč
Náklad 2000ks 

Podrobnější popis knihy (volným slovem autorky):
Anděl strážný je kniha určená všem, kteří se chtějí vědomě spojit se svým přirozeným duchovním vedením. Duchovní vedení v sobě zahrnuje nejen kontakt s andělskými bytostmi, ale také aktivní rozvinutí intuitivních darů, čtení ve znameních, komunikaci s vyšším Já a s Konstruktivní silou Vesmíru. Všichni v sobě máme dar intuice a můžeme promlouvat s andělskými bytostmi. Není to něco, co by bylo určeno pouze několika málo vyvoleným. Důvod, proč to jednomu člověku jde dobře a jinému vůbec, se dotýká hlavně jejich životního stylu a míry uvědomělosti.
Kniha provádí čtenáře postupem, který mu vše jmenované umožní. Dozvíte se, jaké jsou kompletní podmínky pro to, aby se u vás v co největší míře aktivovaly jmenované schopnosti, dostanete do ruky jednoduché a srozumitelné návody. Velká část knihy je věnovaná nauce o energiích a praktickým radám pro jejich ochranu a očistu, protože toto je základní kámen nejenom pro rozvinutí spirituálních darů, ale pro kvalitní život celkově.
Kniha Anděl strážný nedostala svůj název proto, že vyučuje čtenáře kontaktu s andělskými bytostmi, ale protože je velice komplexní, zahrnuje v sobě celou škálu témat a pokud si ji čtenář vezme k srdci a provede doporučené změny, bude pro něj kniha jako skutečný zhmotněný anděl strážný. Který člověku pomůže najít cestu, který nabízí řešení i prevenci, který člověku může změnit život.
Kniha je napsaná tak, aby obsahovala co nejvíce praktických dat, na vědomosti je zhuštěná a silná. Anděl strážný není jako jiné knihy na téma andělů. Seznamuje čtenáře s těmito krásnými bytostmi, nabízí několik silných spirituálních příběhů, ale většinový obsah knihy si zakládá především na praxi a vyžaduje od čtenáře aktivní přístup. Je to návod, který říká co je potřeba dělat, na co si naopak dát veliký pozor, dává konkrétní návody a hned nabízí i řešení pro případné komplikace. Nevyhýbá se ani odvrácené straně mince, protože s mocí a schopnostmi vždy přicházi i zodpovědnost a jedině takový člověk, který má komplexní vědomosti, může v tomto oboru dlouhodobě obstát. Kniha je díky tomu vyvážená a přímá, narovinu upozorňuje i na možné potíže, vysvětluje jejich příčinu a učí, jak je snadno vyřešit.
Anděl strážný je kniha napsaná na míru lidem se zájmem o spirituální a andělskou tématiku, protože v sobě zahrnuje vše, s čím se nejčastěji setkávám a o čem vím, že lidé nejčastěji řeší. Podle toho byla sestavena i příloha na konci ,,Otázky a odpovědi", nebo speciální kapitola s praktickými tipy, jak promlouvat k andělům i konstruktivní síle Vesmíru, protože oboje má svá specifika, která je důležité znát a respektovat, aby byla komunikace efektivní a přínosná.
A zmíněné příběhy ze života? - V knize Anděl strážný se například dozvíte, jak jsem přišla ke svému jménu. Jeho původ je úzce spojený s mými strážnými anděly... Jiný příběh zase vypráví o tom, co se s člověkem stane, když ztratí z nějakého důvodu svoji energii a jak se to poté podepíše na jeho schopnostech a osobnosti. Budete šokováni, jak velice na energiích ve skutečnosti záleží... 

Je kniha vhodná i pro děti?
Kniha Anděl strážný není určená dětem, obsahuje silná data a jen některé vybrané pasáže malé dítě pochopí. Děti od 15ti let nahoru už by ji chápat měly, ovšem za předpokladu, že mají o tématiku přirozený zájem a už mají za sebou nějaké zkušenosti, nebo mají něco načtené a určitým způsobem už se orientují. Pro děti, které čtou stránky Aluška.org a už rozumí jejich obsahu, bude kniha perfektně srozumitelná, naopak jim mnoho věcí skvěle docvakne, doplní a rozšíří.

Je nutné znát předešlé knihy, abychom porozuměli knize třetí?
Není to nutnost, ale protože Anděl strážný je už třetí kniha v pořadí a protože mám za sebou 10 let psaní článků na stránky, je pochopitelně už o něco dále a vyžaduje čtenáře, který je svým způsobem připraven a zná můj typický obsah. Absolutní začátečník, který se ani nikdy v životě nesetkal s mojí tvorbou a nezná typický obsah mých článků, to bude mít o něco těžší, protože si bude potřebovat mnohé vědomosti zpětně doplnit. Anděl strážný začíná lehkým úvodem a postupně srozumitelně rozvíjí tématiku, ale jak kniha pokračuje, postupně ,,přituhuje". Kniha je na vědomosti velice výživná a nechce opakovat to, co už bylo napsané jinde, proto se několikrát na předešlé knihy odkazuje, v místech kde naráží na základní data, probraná v předešlých knihách. Kdo zná obsah předešlých knih a čte web, je v podstatné výhodě, nebude potřebovat nic zpětně dohledávat, doučovat se a na první čtení si z knihy vezme maximum.

Přeji každému čtenáři, kterému se Anděl strážný dostane do ruky, aby ho provázeli andělé na každém kroku, aby ho chránila konstruktivní síla Vesmíru a aby na vlastní kůži pocítil, jak je toto spojení úžasné a krásné.

..... s láskou a úsměvem Alue ....

Recenze

,,Mně se kniha velice líbí. Jak píšeš o tom, že o existenci andělů, a obecně nehmotných bytostí, si musí udělat každý důkaz sám, myslím, že tato kniha je pro mě sama o sobě důkaz. Jak na míru "ušitá".

Ohbriel

,,Kniha je opravdu krásná, ze všech tvých knih se mi líbí nejvíce. Jde z ní úžasná energie, pozorovala jsem u sebe změny už jen díky tomu, že jsem knihu večer na chvíli otevřela."

Kristina

,,Knihu jsem již začala číst a je to nad moje očekávání, jsem u páté kapitoly a je to nádherné čtení. Mám i obě předchozí knihy a tato je stejně nádherná jako ty předchozí."

Macin

,,Obálka je prekrásna, ilustrácie sú nádherné a slová a myšlienky v nej sú balzamom pre dušu.
Popri čítaní som často cítila naozaj silné pnutie v oblasti tretieho oka a niekedy na temeni hlavy. Taktiež pri tom prišli anjeli ku mne aj keď som ich nevolala, stačilo čítať tvoje riadky."

Lívia

,,Vaše poslední kniha opravdu stála za to, velmi se mi líbila, přečetla jsem ji za chvíli. Je to opravdu jako příručka, to není na jedno přečtení, vždy v ní najdete něco "nového" co zrovna potřebujete. A byla moc hezky ilustrovaná. :-)"

Martina

,,Je NEUVĚŘITELNÁ! Pro mě nejlepší knížka o andělech!"

Vanilková

,,Prečítal som už knižku Anděl strážný, musím povedať že je výborná, naučil som sa z nej veľmi veľa, napísala si ju veľmi pútavo a zároveň prakticky, čo mne osobne veľmi vyhovuje. "

Peťo

,,Knihu nemám ještě úplně dočtenou, ale při jejím čtením cítím, jak jsou andělé u mě a mají radost, že knihu čtu. Vždy je poznám lehkým příjemným mrazením na hlavě."

Veronika

Kompletní čtenářské recenze knihy Anděl strážný najdete na stránkách Aluška.org