Přírodní parfém THEA pro ženy 30 ml

Parfém jsem používala. Je to příjemná, ovocná, výrazná, teplá a sladká vůně. Vhodný pro mladé ženy. Je silný, po nastříkání na oblečení voní ještě druhý den. Aktuální hladina je vidět na náhledovém obrázku (vypotřebovaná asi jedna třetina obsahu). Výrobcem je firma zaměřená na přírodní kosmetiku, Hristina.


(popis parfému dle e-shopu hristina.cz)
Smyslný, tajemný, diskrétní. S mírnou příchutí vanilky, dřeva, černého rybízu, hřebíčku a sladkých exotických plodů. Parfém, který tě miluje, oblékne a svlékne tě. Tento parfém je ideální když budete chtít přilákat opačné pohlaví, nebo jen pro pocit, že přitahuje ostatní. Naneste na krk a podpaží a užívejte si. Komfortní balení a snadno přenosný. Vždy a kdekoliv. Pro ženy.

Složení našich produktů je úplné. Každý produkt je registrován v CPNP a je kontrolován státní hygienickou správou. Kosmetika není testovaná na zvířatech.

SLOŽENÍ: VODA, LÍH, RYBÍZ ČERNÝ EXTRACT, VANILKA ESENCIÁLNÍ OLEJ, MONOI ESENCIÁLNÍ OLEJ, BÍLÉ PIŽMO EXTRACT, OLEJ Z KŮRY CEDROVÉHO DŘEVA, HŘEBÍČEK OLEJ Z KVĚTŮ, HŘEBÍČEK ESENCIÁLNÍ OLEJ, PAPÁJA EXTRACT

INGREDIENTS: AQUA, ETHYL ALCOHOL, RIBES NIGRUM EXTRACT, VANILLA ESSENTIAL OIL, MONOI ESSENTIAL OIL, WHITE MUSK EXTRACT, CEDRUS ATLANTICA (CEDARWOOD) BARK OIL, EUGENIA CARYOPHYLLUS (CLOVE) FLOWER OIL, SYZYGIUM AROMATICUM ESSENTIAL OIL, CARICA PAPAYA EXTRACT


Produkt je skladem, připraven k okamžitému odeslání

150,00 Kč 335,00 Kč
Please select variants first