Nobilis Tilia Květová voda BIO Růže: 200 ml plast

Chcete mít mladistvý a sametově jemný vzhled pokožky i v pokročilém věku? Pak zařaďte květovou vodu do své každodenní péče o pokožku. Zanechává ji hydratovanou a svěží. Jde o čistě přírodní produkt, který neobsahuje žádné přídatné látky. Je tedy vhodný i na tu nejcitlivější dětskou pokožku. Ocení ji také pleť problematická, suchá a zralá. Díky damašské růži (OTTO) má sladké ženské aroma, které zklidňuje mysl a navozuje příjemnou atmosféru. Pomáhá v těhotenství i při porodu.

Květová voda má zklidňující účinky, mírní zarudnutí a sjednocuje tón pleti. Vhodná k dočištění pleti po odlíčení nebo jako regenerační tonikum. Regeneruje, vypíná pokožku a zpomaluje stárnutí kůže. Chrání před nadměrnou tvorbou vrásek a jejich prohlubováním. Výborná k navlhčení pleti před použitím pleťového oleje nebo hutnějšího krému.

Kromě blahodárných účinků na pokožku celého těla má také blahodárné účinky na naši mysl. Zmírňuje známky stresu, uvolňuje napětí a navozuje harmonii.

Použití: Malé množství květové vody rovnoměřně nastříkejte na pleť. Můžete použít také k dočištění pleti, jako tonikum nebo si květovou vodu můžete přidat do svého oblíbeného pleťového krému či mléka. Příjemné jsou také obklady na oční okolí. Má zklidňující a zchlazující účinky, regeneruje a navrací svěžest pleti.

Květová voda osvěžuje pokožku maminky, uklidňuje a posiluje prožitek přítomného okamžiku. Je vhodná při péči o těhotenské bříško. Podporuje elasticitu pokožky a má regenerační účinky. Během první doby porodní se používá jako posilující a osvěžující sprej. Vhodný při péči o citlivou pokožku miminek.

Můžete použít jako ústní vodu či ke kloktání, v péči o vlasovou pokožku nebo také k navonění prádla.

Složení: Rosa Damascena Flower Water (hydrolát z růže damašské v bio kvalitě), Citronellol*, Geraniol*. - *přírodního původu

249,00 Kč
Please select variants first