Křišťál z Madagaskaru 88gr - Béďa

Vyprodáno

Přírodní křišťál z Madagaskaru, nebroušený

Úroveň síly na stupnici od 1 do 10: 10+H.

Vhodný pro očistné/léčebné postupy: ANO

Podrobnosti: Malý křišťál akorát do dlaně, kapesní nebo cestovní velikost. Bude super i na spaní, nemá žádné ostré hrany. Skládá se z hlavního křišťálu, který se utvořil uprostřed geody, je dokonale oboustranný a nemá nikde mechanický zlom po těžbě. Na něm jsou ze strany vrostlé další malinké - též oboustranné - křišťálky, které ho posilují. Má matný povrch a není dokonale průhledný. Spodní špička má povrchový ťukanec z přepravy.

Rozměry v cm (výška / šířka): 7 x 3,5cm

Váha: 88 gramů

Použitelný pro návody popsané v knize Anděl strážný ze stran 231-233: ANO

Použitelný pro návody popsané v knize Anděl strážný ze stran 248-250: ANO

Použitelný pro návody popsané v knize Anděl strážný ze stran 252-253 (deaktivace křtu a prokletí může být provedena pouze s velice silnými křišťály vhodného tvaru): NE (je na to malý)

Fotografie je pořízena na denním slunci. Nebyla žádným způsobem graficky upravená. Pro podrobnější náhledy prosím rozklikněte obrázky.

Kupujete přesně konkrétní křišťál, který vidíte na fotografiích.

Každý křišťál je jiný a každá položka je 1x skladem. Doporučuji, abyste si před koupí okopírovali základní popis ke svému křišťálu pokud se k němu budete chtít vrátit, protože po stažení z nabídky již nebude na e-shopu k přečtení.

Doporučuji prostudovat následující články o křišťálech:

https://karolinaloskotova.blog.cz/1107/1-kristal-kde-a-jaky-sehnat

https://karolinaloskotova.blog.cz/1107/2-kristal-moznosti-pouziti-a-udrzba

https://karolinaloskotova.blog.cz/1707/jak-merim-kristaly-a-jak-urcuji-jejich-silu-doporucuji

Čištění:

Křišťál po každém použití postavíme špičkou dolů do umyvadla a na jeho horní stranu necháme 15-20 minut volně stékat proud ledové vody. Podrobný návod k čištění křišťálu najdete zde: https://karolinaloskotova.blog.cz/1707/navod-k-cisteni-brazilskeho-kristalu

Křišťál vám bude dodán bezpečně zabalený a pečlivě očištěný, přesto vám doporučuji jej před prvním použitím znovu očistit pod vodou podle popsaného postupu.

Máte dotazy k tomuto produktu? Napište mi na redakce@aluska.org

2 500,00 Kč
Please select variants first