Křišťál z Madagaskaru 397gr - Alžběta

Vyprodáno Odkřtění

Přírodní křišťál z Madagaskaru, nebroušený

Úroveň síly na stupnici od 1 do 10: 10+H.

Vhodný pro očistné/léčebné postupy: ANO

Podrobnosti: Pěkný křišťál, který hezky sedne do ruky. Má hladké neostré plochy, bude fajn i na spaní. Je oboustranný, jeho spodní strana je rostlá přírodně do špičky, která je místy zakončená drobnými ploškami, které vypadají jako samoléčení. Zdá se však, že ve skutečnosti nebyl mechanicky uražen, ale vyrostl jako oboustranný exemplář uprostřed geody a spodní špička akorát úplně nevyrostla do zakončené špičky. Je velmi silný, energeticky aktivní z obou stran. Pro odkřtění je lepší použít horní spičku, která má jeden hrot. Spodní polovina je mléčně bílá, neprůhledná, z jedné strany nese povrchové zabarvení od horniny, ve které rostl.

Rozměry v cm (výška / šířka): 14,5 x 4-6cm

Váha: 397 gramů

Použitelný pro návody popsané v knize Anděl strážný ze stran 231-233: ANO

Použitelný pro návody popsané v knize Anděl strážný ze stran 248-250: ANO

Použitelný pro návody popsané v knize Anděl strážný ze stran 252-253 (deaktivace křtu a prokletí může být provedena pouze s velice silnými křišťály vhodného tvaru): ANO

Fotografie je pořízena na denním slunci. Nebyla žádným způsobem graficky upravená. Pro podrobnější náhledy prosím rozklikněte obrázky.

Kupujete přesně konkrétní křišťál, který vidíte na fotografiích.

Každý křišťál je jiný a každá položka je 1x skladem. Doporučuji, abyste si před koupí okopírovali základní popis ke svému křišťálu pokud se k němu budete chtít vrátit, protože po stažení z nabídky již nebude na e-shopu k přečtení.

Doporučuji prostudovat následující články o křišťálech:

https://karolinaloskotova.blog.cz/1107/1-kristal-kde-a-jaky-sehnat

https://karolinaloskotova.blog.cz/1107/2-kristal-moznosti-pouziti-a-udrzba

https://karolinaloskotova.blog.cz/1707/jak-merim-kristaly-a-jak-urcuji-jejich-silu-doporucuji

Čištění:

Křišťál po každém použití postavíme špičkou dolů do umyvadla a na jeho horní stranu necháme 15-20 minut volně stékat proud ledové vody. Podrobný návod k čištění křišťálu najdete zde: https://karolinaloskotova.blog.cz/1707/navod-k-cisteni-brazilskeho-kristalu

Křišťál vám bude dodán bezpečně zabalený a pečlivě očištěný, přesto vám doporučuji jej před prvním použitím znovu očistit pod vodou podle popsaného postupu.

Máte dotazy k tomuto produktu? Napište mi na redakce@aluska.org

5 000,00 Kč
Please select variants first