Himálajský křišťál 1103gr - L

Vyprodáno

Himálajský křišťál - přírodní, nebroušený

Úroveň síly na stupnici od 1 do 10: Dalece přesahuje stupnici, cena odráží sílu.

Vhodný pro očistné/léčebné postupy: ANO

Podrobnosti: Velký masivní křišťál zploštělého tvaru, jedna hlavní špička. Na hlavní fotografii je širší strana, dále v galerii je nafocený z užších stran. Je nepravidelný, nedokonalý, některé strany velmi zvrásněné. Přesto oplývá výjimečnou silou, proto jsem ho vybrala. Uvnitř má krásnou kresbu a je pěkně průhledný. Pokládá se na ležato.

Rozměry v cm (výška / šířka): 16cm x 5,5-10cm

Váha: 1103 gramů

Použitelný pro návody popsané v knize Anděl strážný ze stran 231-233: ANO

Použitelný pro návody popsané v knize Anděl strážný ze stran 248-250: ANO

Použitelný pro návody popsané v knize Anděl strážný ze stran 252-253 (deaktivace křtu a prokletí může být provedena pouze s velice silnými křišťály vhodného tvaru): ANO

Fotografie je pořízena na denním slunci. Nebyla žádným způsobem graficky upravená. Pro podrobnější náhledy prosím rozklikněte obrázky.

Kupujete přesně konkrétní křišťál, který vidíte na fotografiích.

Každý křišťál je jiný a každá položka je 1x skladem. Doporučuji, abyste si před koupí okopírovali základní popis ke svému křišťálu pokud se k němu budete chtít vrátit, protože po stažení z nabídky již nebude na e-shopu k přečtení.

Doporučuji prostudovat následující články o křišťálech: https://www.alue.cz/prirodni-nebrousene-kristaly/

Čištění:

Křišťál po každém použití postavíme špičkou dolů do umyvadla a na jeho horní stranu necháme 15-20 minut volně stékat proud ledové vody. Podrobný návod k čištění křišťálu najdete zde: https://www.alue.cz/prirodni-nebrousene-kristaly/

Himálajský křišťál vám bude dodán bezpečně zabalený a pečlivě očištěný, přesto vám doporučuji jej před prvním použitím znovu očistit pod vodou podle popsaného postupu.

Máte dotazy k tomuto produktu? Napište mi na mail@aluska.org

15 500,00 Kč
Please select variants first