Himálajský křišťál 1227gr - H

Vyprodáno

Himálajský křišťál - přírodní, nebroušený

Úroveň síly na stupnici od 1 do 10: Dalece přesahuje stupnici, cena odráží sílu.

Vhodný pro očistné/léčebné postupy: ANO

Podrobnosti: Velký masivní křišťál, výborná kvalita. Uvnitř je hezky čistý, průhledný, na povrchu bez většího oťukání. Má jednu velkou hlavní špici, jejíž plošky jsou neprůhledné, jakoby pískované. Zeshora je velmi mírné povrchové zabarvení. Jeho strany jsou zvrásněné, ale ne ostré. Má v průřezu hezký oblý tvar, špička směřuje lehce ke straně. Dá se postavit na šikmo, nebo se pokládá na ležato. Vřele doporučuji.

Rozměry v cm (výška / šířka): 15,5cm x 7-8,5cm

Váha: 1227 gramů

Použitelný pro návody popsané v knize Anděl strážný ze stran 231-233: ANO

Použitelný pro návody popsané v knize Anděl strážný ze stran 248-250: ANO

Použitelný pro návody popsané v knize Anděl strážný ze stran 252-253 (deaktivace křtu a prokletí může být provedena pouze s velice silnými křišťály vhodného tvaru): ANO

Fotografie je pořízena na denním slunci. Nebyla žádným způsobem graficky upravená. Pro podrobnější náhledy prosím rozklikněte obrázky.

Kupujete přesně konkrétní křišťál, který vidíte na fotografiích.

Každý křišťál je jiný a každá položka je 1x skladem. Doporučuji, abyste si před koupí okopírovali základní popis ke svému křišťálu pokud se k němu budete chtít vrátit, protože po stažení z nabídky již nebude na e-shopu k přečtení.

Doporučuji prostudovat následující články o křišťálech: https://www.alue.cz/prirodni-nebrousene-kristaly/

Čištění:

Křišťál po každém použití postavíme špičkou dolů do umyvadla a na jeho horní stranu necháme 15-20 minut volně stékat proud ledové vody. Podrobný návod k čištění křišťálu najdete zde: https://www.alue.cz/prirodni-nebrousene-kristaly/

Himálajský křišťál vám bude dodán bezpečně zabalený a pečlivě očištěný, přesto vám doporučuji jej před prvním použitím znovu očistit pod vodou podle popsaného postupu.

Máte dotazy k tomuto produktu? Napište mi na mail@aluska.org

12 000,00 Kč
Please select variants first