Brazilský křišťál č.5 / drúza

Vyprodáno Odkřtění

Brazilský křišťál - přírodní, nebroušený

Úroveň síly na stupnici od 1 do 10: Dalece přesahuje stupnici, cena odráží jeho sílu.

Vhodný pro očistné/léčebné postupy: ANO

Podrobnosti: Velice silná drúza z brazilského křišťálu. Je složena z paterčat vrostlých do sebe, přitom každé má svoji špičku. Paterčata jsou posetá dalšími malými křišťálky s vlastními špičkami. Na spodní straně drúzy je vidět samoléčení. To znamená, že má křišťál tak obrovskou sílu, že i po vytěžení v místě zlomu dodatečně vytvořil na spodní straně krystaly. Tím bez přerušení vede energii kompletně celým povrchem, je aktivní i v místě zlomu. Samoléčení je velmi vzácné a takto obdařené křištály bývají mnohem silnější, než kusy bez samoléčení. Jsou speciálně vhodné pro použití při fyzických bolestech. Tento konkrétní kus lze použít i na odkřtění, má perfektní sílu. Při použití zvolíte jeho nejvyšší vrchol. Je velký, tlustý a těžký. Při postavení na rovnou plochu stojí jako šikmá věž. Špice i hrany jsou v perfektním stavu.

Rozměry v cm (výška / šířka): 14 x 7,5cm

Váha: 845 gramů

Použitelný pro návody popsané v knize Anděl strážný ze stran 231-233: ANO

Použitelný pro návody popsané v knize Anděl strážný ze stran 248-250: ANO

Použitelný pro návody popsané v knize Anděl strážný ze stran 252-253 (deaktivace křtu a prokletí může být provedena pouze s velice silnými křišťály vhodného tvaru): ANO

Fotografie je pořízena na denním slunci. Nebyla žádným způsobem graficky upravená. Pro podrobnější náhledy prosím rozklikněte obrázky.

Kupujete přesně konkrétní křišťál, který vidíte na fotografiích.

Každý křišťál je jiný a každá položka je 1x skladem. Doporučuji, abyste si před koupí okopírovali základní popis ke svému křišťálu pokud se k němu budete chtít vrátit, protože po stažení z nabídky již nebude na e-shopu k přečtení.

Doporučuji prostudovat následující články o křišťálech:

https://karolinaloskotova.blog.cz/1107/1-kristal-kde-a-jaky-sehnat

https://karolinaloskotova.blog.cz/1107/2-kristal-moznosti-pouziti-a-udrzba

https://karolinaloskotova.blog.cz/1707/jak-merim-kristaly-a-jak-urcuji-jejich-silu-doporucuji

Čištění:

Křišťál po každém použití postavíme špičkou dolů do umyvadla a na jeho horní stranu necháme 15-20 minut volně stékat proud ledové vody. Podrobný návod k čištění křišťálu najdete zde: https://karolinaloskotova.blog.cz/1707/navod-k-cisteni-brazilskeho-kristalu

Brazilský křišťál vám bude dodán bezpečně zabalený a pečlivě očištěný, přesto vám doporučuji jej před prvním použitím znovu očistit pod vodou podle popsaného postupu.

Máte dotazy k tomuto produktu? Napište mi na redakce@aluska.org

17 500,00 Kč
Please select variants first