Brazilský křišťál č.3, prvotřídní kvalita

Vyprodáno Odkřtění

Brazilský křišťál - nebroušený

Úroveň síly na stupnici od 1 do 10: Dalece přesahuje stupnici, cena odráží jeho sílu. 

Vhodný pro očistné/léčebné postupy: ANO

Podrobnosti: Velice silný křišťál, každý kdo ho měl v ruce byl nadšený, tak skoro skončil v soukromé sbírce. Výjimečný kousek, nejenom na pohled. Špička i hrany jsou v perfektním stavu, jde vidět že s ním bylo od chvíle vytěžení po celou dobu velmi šetrně zacházeno. Ze strany má vrostlé druhé dvojče, když s ním budete chtít odkřtívat, použijte hlavní vyšší špičku. Horní strana je krásně průhledná a má vnitřní kresbu. Nejde o ťukanec, ale výsledek přírodního růstu. Křišťál je vhodný pro znalce, který s ním bude často pracovat a využije jeho skvělý potenciál.

Rozměry v cm (výška / šířka): 10,5 x 6,5cm

Váha: 425 gramů

Použitelný pro návody popsané v knize Anděl strážný ze stran 231-233: ANO

Použitelný pro návody popsané v knize Anděl strážný ze stran 248-250: ANO

Použitelný pro návody popsané v knize Anděl strážný ze stran 252-253 (deaktivace křtu a prokletí může být provedena pouze s velice silnými křišťály vhodného tvaru): ANO

Fotografie je pořízena na denním slunci. Nebyla žádným způsobem graficky upravená. Pro podrobnější náhledy prosím rozklikněte obrázky.

Kupujete přesně konkrétní křišťál, který vidíte na fotografiích.

Každý křišťál je jiný a každá položka je 1x skladem. Doporučuji, abyste si před koupí okopírovali základní popis ke svému křišťálu pokud se k němu budete chtít vrátit, protože po stažení z nabídky již nebude na e-shopu k přečtení.

Doporučuji prostudovat následující články o křišťálech:

https://karolinaloskotova.blog.cz/1107/1-kristal-kde-a-jaky-sehnat

https://karolinaloskotova.blog.cz/1107/2-kristal-moznosti-pouziti-a-udrzba

https://karolinaloskotova.blog.cz/1707/jak-merim-kristaly-a-jak-urcuji-jejich-silu-doporucuji

Čištění:

Křišťál po každém použití postavíme špičkou dolů do umyvadla a na jeho horní stranu necháme 15-20 minut volně stékat proud ledové vody. Podrobný návod k čištění křišťálu najdete zde: https://karolinaloskotova.blog.cz/1707/navod-k-cisteni-brazilskeho-kristalu

Brazilský křišťál vám bude dodán bezpečně zabalený a pečlivě očištěný, přesto vám doporučuji jej před prvním použitím znovu očistit pod vodou podle popsaného postupu.

15 000,00 Kč
Please select variants first